Dva jsou stále v rukou policie, identita třetího však strážcům zákona zatím uniká. Ve fázi vyšetřování je i nadále případ osmatřicetiletého muže z Hulína. Podle kroměřížské městské policie se muž už asi před třemi lety objevil v Kroměříži u domova mládeže ve Štěchovicích a naposledy se ve městě předvedl v místní části U Rejdiště.

„Svědek tehdy strážníkům potvrdil, že se muž na veřejnosti ukájel. Kontaktoval také mladistvé dívky, které údajně tyto nechutnosti viděly,“ sdělil před časem ředitel kroměřížské městské policie Miloslav Skřebský.

Sbírají důkazy

Pouze na Kroměříž se ale zvrhlík neomezil. Přistižen byl také na dětském hřišti v Přerově. A právě tamní kriminalisté nyní případ prošetřují.

„Musíme provést další procesní úkony. Předpokládáme, že spis uzavřeme asi v polovině prosince,“ uvedla mluvčí Přerovské policie Miluše Zajícová. Poznamenala, že v současné době zajišťují policisté důkazy na „nechutnosti“, kvůli kterým je muž stíhaný pro výtržnictví.

V ostravské vazební věznici nyní sedí pro svádění školaček k sexu také devětadvacetiletý holešovský úředník.

„Případ je ve stejné fázi. Dosud totiž nebyla podána obžaloba,“ prozradila Deníku soudkyně Jana Janečková.

Policistům ale bohužel stále uniká muž, který onanoval v regionu před školačkami. V polovině září vyhlížel mladé dívky exhibicionista, který neodolal touze se před nimi ukájet. Zčásti i kvůli tomu, že ženy, které muž překvapil s odhaleným přirozením, událost policistům oznámily s odstupem času, se jej zatím nepodařilo dopadnout.

Nezbývá než doufat, že už kvůli zimě nebude mít muž chuť se svlékat.