Podle operačního důstojníka kroměřížské policie se nehoda obešla bez zranění, zasahovat nemuseli ani hasiči. Vmístě havárie byl ale zcela uzavřen provoz, a toto omezení velmi pravděpodobně potrvá až do večerníchhodin.

„Na místě pracuje Správa a údržba silnic, dřevo zhavarovaného kamionu už bylo přeloženo na náhradní vůz,“ informovala po šesté hodině večer přímo zmísta nehody redaktorka Deníku.

Samotný kamion podle ní nebyl nehodou nijak viditelně poškozen, snad svýjimkou popraskaného čelního skla. Přesto je ale nepojízdný a postarat se oněj musela odtahová služba.

Pro celé místo, tedy silnici ve směru zŽeranovic na Rackovou na Zlínsku, platí zákaz vjezdu a řidiči se tudy vůbec nedostanou.

Toto omezení navíc bude platit ještě přinejmenším několik desítek minut, ne-li hodin. „Těžká technika tady totiž blokuje vozovku přes celou šíři zatáčky, ve které ke kolizi došlo,“ dodala reportérka.

Ve stejné obci se shodou okolností stala už minulý pátek nehoda linkového autobusu. Tehdy byla na vině namrzlá silnice, na které vůz dostal smyk. Také tato havárie se obešla bez zranění, příčiny té dnešní budou ještě šetřit kroměřížští policisté.