V sobotu i v neděli od desíti dopoledne do šesti večer se tak zájemci mohou v prostorách výstaviště setkat například s moderátorem Michalem Nesvadbou, Majdou anebo legendárním cyklistou Josefem Zimovčákem.

Téma letošní akce zní Trosečník a jeho dobrodružství. „Starší děti budou mít příležitost změřit své síly ve vodní bitvě, zdolat provazovou síť nebo se zapojit do Cornhole- hry, kterou si trosečníci obvykle krátili dlouhou chvíli," prozradila mluvčí výstaviště Hana Matulová.

Připravena bude i pestrá nabídka her a vystoupení, včetně Lenky Buchcárové a její exhibice na in linech, skákací boty, trampolíny ale i lukostřelby nebo country tance v podání skupiny Colorédo. Vstupné činí pro dospělé 80 a pro děti od 2 do15 let 60 korun.

Čtenáři Deníku mají ale jedinečnou šanci vyhrát 3×3 vstupenky zcela zdarma!

Stačí v pátek 21.6. mezi 14.15 a 14.30 hodinou zavolat na číslo 602 741 493 a odpovědět správně na naši soutěžní otázku:

Pokolikáté se akce Floria dětem na kroměřížském výstavišti koná?

První tři volající získají vždy po třech volných vstupenkách, které si mohou vyzvednout u nás v redakci

Vedra se na Florii bát nemusíte
Pokud se chystáte uvítat prázdniny tento víkend na Výstavišti Floria, vedra se bát nemusíte. A to i přesto, že se momentální teploty šplhají až ke 35ºC. V případě, že vydrží až do víkendu, přesuneme program do klimatizovaných prostor, takže vás horko neohrozí. Příjemně bude i těm, kteří už nyní přemýšlejí o své taktice ve vodní bitvě. Tam jsou totiž vodní spršky součástí hry.