Vše zahájí soutěže pro nejmenší děti, samozřejmě i s odměnami, od 16 hodin si pak malí i velcí návštěvníci akce budou moci vyzkoušet skákací boty včetně odborné instruktáže,“ vyjmenovali organizátoři na webu obce.

Večerní program pak nabídne od půl osmé vystoupení rockové kapely Stejx a po celou dobu samozřejmě nebude chybět nabídka občerstvení. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v koryčanském kulturním domě. (hed)

V Bystřici zpestří dětem konec prázdnin vodní balonková bitva  

Netradiční akci připravili na konec letošního léta v Bystřici pod Hostýnem: na tamním koupališti se totiž tuto sobotu 26. srpna odehraje vodní balónková bitva.

„Registrace začíná ve 12 hodin, začátek akce je pak naplánován na 13 hodin. Připraveny budou také soutěže o hodnotné ceny,“ zvou pořadatelé. (hed)

Pohádkový les v Bílavsku slibuje vodní bomby i dobroty z udírny  

Sportovní spolek Pod Chlumem zve tuto sobotu 26. srpna na Pohádkový les: akce se koná od 14 hodin na hřišti v Bílavsku. „Připraven bude skákací hrad, sladký déšť, štěstíčko, tetování, malování na obličej, vodní bomby, i dobroty z udírny, akce se koná za příznivého počasí,“ lákají pořadatelé. Konec pohádkové trasy je naplánován na 17 hodin. (hed)