1. KOMISE ROZHODČÍCH

1.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 2. kolo, 19. 8. 2012 (16.30)
1–2–1 Prusinovice – Zářičí: Rybka, AR1 Zapletal J. SD
1–2–2 Roštění – Zborovice: Tříska, AR1 Sanislo SD

1–2–3 Slavkov p. H. – Žeranovice: Karlík

1–2–4 Němčice – Kyselovice: Skyba

1–2–5 Lutopecny – Rusava: Veselý

1–2–6 Morkovice B – Loukov: Novák

1–2–7 Střílky – Mrlínek: Hušek

III. třída, skupina A, 2. kolo, 19. 8. 2012 (16.30)
2–2–1 Tučapy – Kostelec u Hol. B: Dunda R.

2–2–2 Záhlinice – Zahnašovice: Mucha
2–2–3 Míškovice – Rajnochovice: Caletka

2–2–4 Pravčice – Mysločovice B (SO): Vybíral

2–2–5 Martinice – Rymice: Dundová

2–2–6 Ludslavice – Komárno: Matucha

2–2–7 Hlinsko p. H. – Břest: Závojský

2–2–8 Elko Holešov B – Chvalčov (10.15, hř. Všetuly): Panáček M., AR1 Zapletal J.

III. třída, skupina B, 2. kolo, 19. 8. 2012 (16.30)
3–2–1 Lubná B – Skaštice B (SO): Hušek

3–2–2 Těšnovice B – Zlobice (SO): Stuchlík

3–2–3 Kyselovice B – Rataje (SO): Zapletal Petr ml.

3–2–4 Kvasice B – Počenice (SO): Sedlář

3–2–5 Zborovice B – Záříčí B (SO, hř. Troubky): Čech

3–2–6 Dřínov – Bařice: Panáček

3–2–7 HS Kroměříž B – Litenčice (SO, 10.15): Čech

3–2–8 Šelešovice – Bezměrov: Sedlář

Ženy – meziokresní přebor, 10. kolo, 19. 8. (13.30)

4–10–1 Žalkovice – Napajedla: Závojský

1.2 Různé

Novým členem komise rozhodčích se stal Jan Koláček, který bude mít na starosti obsazovací úsek. Veškeré omluvy hlaste na tel. 776 148 157 a na e-mail jan-kolacek@centrum.cz. Každý rozhodčí je povinen překontrolovat delegaci v pátek na webu http://www.fotbal-rozhodčí.cz.
Rozhodčí, kteří neobdrželi rozpis soutěže elektronickou poštou, si ho mohou po dohodě s p. Kopčilem (602 511 429) vyzvednout na OFS

2. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

2.1 Hlášenky

OP starší přípravky, skupina A: 4. turnaj v Morkovicích, 29. 9. 2012 v 10.00

OP starší přípravky, skupina A: 6. turnaj v Morkovicích, 13. 10. 2012 v 10.00

2.2 Pořádkové pokuty

Nesprávné hlášení střelců: Šelešovice (pohár), Chvalčov (pohár) – oba pokuta 50 Kč.

2.3 Ostatní

Termín pro odevzdání soupisky mládežnických mužstev (Elko Holešov B, mladší žáci) je 29. 8. 2012.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

ZÁŘIČÍ: Kuchařík David – 1 SU nepodmíněně od 8. 8. 2012, 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Doplatky soutěžních záloh (splatné do 28. 8. 2012)

Babice (1500 Kč), Bařice (1500 Kč), Březůvky (1500 Kč), Bystřice p. H. (100 Kč), Dřínov (3150 Kč), SK HS Kroměříž (1800 Kč), Chvalčov (800 Kč), Křenovice (50 Kč), Litenčice (1300 Kč), Kč), Roštění (1850 Kč), Rusava (1450 Kč), Zlobice (2350 Kč) – v případě neuhrazení se kluby vystavují disciplinárnímu postihu

4.2 Neuhrazené pokuty

Kostelec u Hol. (750 Kč), Zborovice (750 Kč) – v případě neuhrazení se kluby vystavují disciplinárnímu postihu. VV zamítl žádost Zborovic o zrušení pokuty.