Dále dochází k omezení dálkové dopravy. Vybrané dálkové spoje jedoucí do Brna budou zkráceny do Vyškova a ostatní spoje do Brna budou zrušeny. Zrušeny budou také dálkové spoje do Ostravy. Rovněž dochází k omezení spojů jedoucích o víkendech.

Nové jízdní řády s platností od 24. 3. 2020 cestující najdou na webových stránkách https://www.id-zk.cz/jizdni-rady.

Od 24. 3. 2020 začnou platit omezení také v regionální železniční dopravě. Kompletní přehled naleznete níže.

CELKOVÝ PŘEHLED OMEZENÍ ČESKÉ DRÁHY

Omezení jízdy vlaků:

Trať 281 / 303 / 305:

  • - vlak 3941 (Kroměříž 04:25 – Holešov 04:44) odřeknut;
  • - vlak 3905 (Kojetín 06:23 – Rožnov pod Radhoštěm 08:40) v Kroměříži mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 3971 (Kroměříž 07:17 – Hulín 07:25) odřeknut;
  • - vlak 13904 (Zborovice 07:08 – Hulín 07:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3907 (Kojetín 07:23 – Rožnov pod Radhoštěm 09:31) v Kroměříži mimořádný přestup do jiné soupravy, v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 07:45 – jede v poloze 13904);
  • - vlak 3973 (Kroměříž 09:19 – Holešov 09:48) odřeknut;
  • - vlak 13906 (Zborovice 09:08 – Hulín 09:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3909 (Kojetín 09:21 – Rožnov pod Radhoštěm 11:31) v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 09:45 – jede v poloze 13906);
  • - vlak 3975 (Kroměříž 11:17 – Hulín 11:25) odřeknut;
  • - vlak 13908 (Zborovice 11:08 – Hulín 11:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3911 (Kojetín 11:21 – Rožnov pod Radhoštěm 13:50) v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 11:45 – jede v poloze 13908);
  • - vlak 3977 (Kroměříž 13:17 – Hulín 13:25) odřeknut;
  • - vlak 13910 (Zborovice 13:08 – Hulín 13:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3915 (Kojetín 13:21 – Rožnov pod Radhoštěm 15:50) v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 13:45 – jede v poloze 13910);
  • - vlak 3979 (Kroměříž 15:17 – Hulín 15:25) odřeknut;
  • - vlak 13912 (Zborovice 15:08 – Hulín 15:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3919 (Kojetín 15:21 – Rožnov pod Radhoštěm 17:30) v úseku Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm odřeknut, v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 15:45 – v poloze 13912);
  • - vlak 3945 (Hulín 16:26 – Holešov 16:35) odřeknut;
  • - vlak 3921 (Kojetín 16:21 – Rožnov pod Radhoštěm 18:42) ve Valašském Meziříčí mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 3981 (Kroměříž 17:17 – Hulín 17:25) odřeknut;
  • - vlak 13914 (Zborovice 17:08 – Hulín 17:53) v úseku Kroměříž – Hulín odřeknut;
  • - vlak 3923 (Kojetín 17:21 – Valašské Meziříčí 19:00) v úseku Kroměříž – Hulín uspíšen (odjezd 17:45 – v poloze 13914);
  • - vlak 3927 (Kojetín 19:21 – Valašské Meziříčí 21:26) v Kroměříži mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 3900 (Rožnov pod Radhoštěm 03:46 – Kojetín 05:49) v úseku Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí odřeknut;
  • - vlak 1660 (Rožnov pod Radhoštěm 05:01 – Kojetín 06:49) v Kroměříži mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 3902 (Rožnov pod Radhoštěm 05:48 – Kojetín 07:49) v Kroměříží mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 13907 (Hulín 08:02 – Zborovice 09:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3904 (Rožnov pod Radhoštěm 06:59 – Kojetín 08:49) v úseku Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí odřeknut;
  • - vlaky 13204 / 3904 neg. 80 kurs Rožnov pod Radhoštěm – Kojetín denně;
  • - vlak 13909 (Hulín 10:02 – Zborovice 11:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3944 (Holešov 11:17 – Kojetín 11:49) v úseku Holešov – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 13911 (Hulín 12:02 – Zborovice 13:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3974 (Hulín 13:06 – Kroměříž 13:14) odřeknut;
  • - vlak 13913 (Hulín 14:02 – Zborovice 15:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3978 (Hulín 15:04 – Kroměříž 15:12) odřeknut;
  • - vlak 13915 (Hulín 16:02 – Zborovice 16:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3946 (Holešov 16:45 – Kroměříž 17:10) odřeknut;
  • - vlak 13917 (Hulín 18:02 – Zborovice 19:05) v úseku Hulín – Kroměříž odřeknut;
  • - vlak 3920 (Rožnov pod Radhoštěm 18:00 – Kojetín 19:49) ve Valašském Meziříčí a Kroměříži mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 3980 (Hulín 20:00 – Kroměříž 20:08) odřeknut;
  • - vlak 3924 (Valašské Meziříčí 22:23 – Kroměříž 23:30) odřeknut;
  • - vlak 13201 (Valašské Meziříčí 03:22 – Rožnov pod Radhoštěm 03:42) odřeknut;
  • - vlak 13211 (Valašské Meziříčí 06:29 – Rožnov pod Radhoštěm 06:58) odřeknut;
  • - vlak 13213 (Valašské Meziříčí 10:22 – Rožnov pod Radhoštěm 10:42) odřeknut;
  • - vlak 13225 (Valašské Meziříčí 22:55 – Rožnov pod Radhoštěm 23:15) odřeknut;
  • - vlak 13212 (Rožnov pod Radhoštěm 09:58 – Valašské Meziříčí 10:18) odřeknut;
  • - vlak 13218 (Rožnov pod Radhoštěm 18:24 – Valašské Meziříčí 18:50) odřeknut;
  • - vlak 13224 (Rožnov pod Radhoštěm 23:18 – Valašské Meziříčí 23:38) odřeknut.

Trať 303 / 330 / 331 / 340 / 341:

  • - vlak 14211 (Otrokovice 06:18 – Vizovice 07:11) odřeknut;
  • - vlak 14251 (Otrokovice 07:18 – Zlín střed 07:35) odřeknut;
  • - vlak 14253 (Otrokovice 08:18 – Zlín střed 08:35) odřeknut;
  • - vlak 14217 (Kroměříž 08:12 – Vizovice 09:18) v úseku Zlín střed – Vizovice odřeknut;
  • - vlak 14255 (Otrokovice 09:52 – Zlín střed 10:09) odřeknut;
  • - vlak 14259 (Otrokovice 13:18 – Zlín střed 13:40) odřeknut;
  • - vlak 14231 (Otrokovice 14:18 – Vizovice 15:11) odřeknut;
  • - vlak 14263 (Otrokovice 15:48 – Zlín střed 16:05) odřeknut;
  • - vlak 14267 (Otrokovice 17:18 – Zlín střed 17:35) odřeknut;
  • - vlak 14269 (Otrokovice 18:18 – Zlín střed 18:35) odřeknut;
  • - vlak 14271 (Otrokovice 19:48 – Zlín střed 20:05) odřeknut;
  • - vlak 14243 (Hulín 21:20 – Vizovice 22:54) v Otrokovicích mimořádný přestup do jiné soupravy;
  • - vlak 14252 (Zlín střed 06:17 – Otrokovice 06:33) odřeknut;
  • - vlak 14212 (Vizovice 07:22 – Otrokovice 08:03) odřeknut;
  • - vlak 14258 (Zlín střed 11:24 – Otrokovice 11:41) odřeknut;
  • - vlak 14222 (Vizovice 13:22 – Otrokovice 14:08) odřeknut;
  • - vlak 14262 (Zlín střed 14:20 – Otrokovice 14:38) odřeknut;
  • - vlak 14226 (Vizovice 14:52 – Otrokovice 15:38) v úseku Vizovice – Zlín střed odřeknut;
  • - vlak 14264 (Zlín střed 16:20 – Otrokovice 16:38) odřeknut;
  • - vlak 14230 (Vizovice 16:22 – Kroměříž 17:45) jede denně v celé trase;
  • - vlak 14232 (Vizovice 16:52 – Otrokovice 17:38) v úseku Vizovice – Zlín střed odřeknut;
  • - vlak 14266 (Zlín střed 18:20 – Otrokovice 18:37) odřeknut;
  • - vlak 14268 (Zlín střed 18:57 – Otrokovice 19:13) odřeknut;
  • - vlak 14270 (Zlín střed 20:40 – Hulín 21:13) v úseku Zlín střed – Otrokovice odřeknut, v úseku Otrokovice – Hulín jede pouze v X;
  • - vlak 4240 (Přerov 22:43 – Veselí nad Moravou 00:06) v úseku Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou odřeknut (denně ukončen v Uherském Hradišti);
  • - vlak 4241 (Veselí nad Moravou 00:16 – Uherské Hradiště 00:34) odřeknut.

CELKOVÝ PŘEHLED OMEZENÍ ARRIVA VLAKY

1) Omezení jízdy vlaků:

Trať 280:

  • - vlak 23210 v úseku Vsetín 6:46 – Valašské Meziříčí 7:02 odřeknut;
  • - vlak 23213 (Valašské Meziříčí 7:08 – Horní Lideč 7:53) odřeknut
  • - vlak 23212 (Bylnice 06:31 – Horní Lideč 06:58) jede pouze v X (v 6 a + odřeknut);
  • - vlak 23216 (Horní Lideč 7:57 – Vsetín 8:20) odřeknut;
  • - vlak 23228 (Bylnice 12:02 – Vsetín 13:01) v úseku Horní Lideč – Vsetín odřeknut;
  • - vlak 23207 (Vsetín 05:48 – Horní Lideč 06:11) odřeknut;
  • - vlak 23201 (Vsetín 04:10 – Bylnice 05:01) odřeknut
  • - vlak 23251 (Vsetín 22:28 – Střelná 22:57) odřeknut;
  • - vlak 23253 (Střelná 23:00 – Bylnice 23:34) odřeknut;
  • - vlak 23255 (Vsetín 23:13 – Střelná 23:42) jede denně;
  • - vlak 23257 (Střelná 23:42 – Bylnice 00:19) jede denně.

Trať 282:

  • - vlak 13253 (Vsetín 3:55 – Velké Karlovice 4:46) odřeknut;
  • - vlak 13281 (Vsetín 6:52 – Velké Karlovice 7:38) odřeknut;
  • - vlak 13257 (Vsetín 6:52 – Velké Karlovice 7:46) odřeknut;
  • - vlak 13261 (Vsetín 8:52 – Velké Karlovice 9:43) odřeknut;
  • - vlak 13265 (Vsetín 11:12 – Velké Karlovice 12:03) odřeknut;
  • - vlak 13267 (Vsetín 12:32 – Velké Karlovice 13:18) jede denně;
  • - vlak 13283 (Vsetín 12:52 – Velké Karlovice 13:43) odřeknut;
  • - vlak 13269 (Vsetín 13:52 – Velké Karlovice 14:43) odřeknut;
  • - vlak 13273 (Vsetín 15:53 – Velké Karlovice 16:43) odřeknut;
  • - vlak 13252 (Velké Karlovice 5:08 – Vsetín 5:54) odřeknut;
  • - vlak 13256 (Velké Karlovice 6:32 – Vsetín 7:21) odřeknut;
  • - vlak 13258 (Velké Karlovice 8:00 – Vsetín 8:46) odřeknut;
  • - vlak 13262 (Velké Karlovice 10:00 – Vsetín 10:46) odřeknut;
  • - vlak 13264 (Velké Karlovice 11:20 – Vsetín 12:06) odřeknut;
  • - vlak 13266 (Velké Karlovice 12:33 – Vsetín 13:23) jede denně;
  • - vlak 13282 (Velké Karlovice 13:00 – Vsetín 13:46) odřeknut;
  • - vlak 13270 (Velké Karlovice 14:58 – Vsetín 15:48) odřeknut;
  • - vlak 13274 (Velké Karlovice 17:23 – Vsetín 18:13) odřeknut.

Trať 330 / 340 / 341:

  • - vlak 12200 (Staré Město u Uherské Hradiště 04:33 – Veselí nad Moravou 04:58) v úseku Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou v 6 a + odřeknut (jede do Uherského Hradiště denně, z Uherského Hradiště jen v X);
  • - vlak 12251 (Staré Město u Uherského Hradiště 06:05 – Uherské Hradiště 06:11) odřeknut;
  • - vlak 4331 (Staré Město u Uherského Hradiště 06:33 – Bojkovice město 07:35) v úseku Bojkovice – Bojkovice město odřeknut;
  • - vlak 12206 (Staré Město u Uherského Hradiště 08:05 – Veselí nad Moravou 08:31) odřeknut;
  • - vlak 4303 (Uherské Hradiště 08:42 – Bylnice 09:59) v úseku Uherské Hradiště – Uherský Brod odřeknut;
  • - vlak 12253 (Staré Město u Uherského Hradiště 10:05 – Uherské Hradiště 10:11) odřeknut;
  • - vlak 4305 (Uherské Hradiště 10:42 – Bylnice 11:59) v úseku Uherské Hradiště – Uherský Brod odřeknut;
  • - vlak 12208 (Staré Město u Uherského Hradiště 12:05 – Veselí nad Moravou 12:31) odřeknut;
  • - vlak 4307 (Uherské Hradiště 12:42 – Bylnice 13:59) v úseku Uherské Hradiště – Uherský Brod odřeknut;
  • - vlak 12212 (Uherské Hradiště 14:56 – Veselí nad Moravou 15:20) odřeknut;
  • - vlak 4311 (Uherské Hradiště 14:42 – Bylnice 15:59) v úseku Uherské Hradiště – Uherský Brod odřeknut;
  • - vlak 12214 (Staré Město u Uherského Hradiště 16:04 – Veselí nad Moravou 16:31) odřeknut;
  • - vlak 12255 (Staré Město u Uherského Hradiště 18:05 – Uherské Hradiště 18:11) odřeknut;
  • - vlak 4341 (Uherské Hradiště 18:47 – Bojkovice město 19:31) v úseku Uherské Hradiště – Uherský Brod odřeknut;
  • - vlak 14315 (Újezdec u Luhačovic 19:16 – Luhačovice 19:30) odřeknut;
  • - vlak 12257 (Staré Město u Uherského Hradiště 19:45 – Kunovice 19:57) jede jen v + (úsek Staré Město u Uherského Hradiště – Uherské Hradiště v X6 odřeknut);
  • - vlak 14331 (Uherský Brod 19:55 – Luhačovice 20:14) v úseku Újezdec u Luhačovic – Luhačovice jede denně;
  • - vlak 14317 (Újezdec u Luhačovic 20:37 – Luhačovice 20:51) odřeknut;
  • - vlak 14319 (Újezdec u Luhačovic 21:13 – Luhačovice 21:27) odřeknut;
  • - vlak 12250 (Uherské Hradiště 03:10 – Staré Město u Uherského Hradiště 03:16) jede jen v X;
  • - vlak 12252 (Uherské Hradiště 06:20 – Staré Město u Uherského Hradiště 06:26) jede jen v X;
  • - vlak 4308 (Bylnice 07:55 – Staré Město u Uherského Hradiště 09:50) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4310 (Bylnice 10:05 – Staré Město u Uherského Hradiště 11:50) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4312 (Bylnice 12:05 – Staré Město u Uherského Hradiště 13:50) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4314 (Bylnice 14:05 – Staré Město u Uherského Hradiště 15:50) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4316 (Bylnice 16:05 – Staré Město u Uherského Hradiště 17:52) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4322 (Bylnice 16:23 – Staré Město u Uherského Hradiště 17:50) v úseku Uherský Brod – Staré Město u Uherského Hradiště odřeknut;
  • - vlak 4362 (Uherský Brod 18:15 – Uherské Hradiště 18:36) odřeknut;
  • - vlak 12256 (Uherské Hradiště 19:55 – Staré Město u Uherského Hradiště 20:01) odřeknut;
  • - vlak 14316 (Luhačovice 20:20 – Újezdec u Luhačovic 20:34) odřeknut;
  • - vlak 14320 (Luhačovice 21:45 – Újezdec u Luhačovic 21:59) odřeknut;
  • - vlak 12201 (Veselí nad Moravou 04:20 – Uherské Hradiště 04:39) jede jen v X (v 6 a + odřeknut);
  • - vlak 12204 (Uherské Hradiště 7:00 – Veselí nad Moravou 7:30) odřeknut;
  • - vlak 12207 (Veselí nad Moravou 07:35 – Staré Město u Uherského Hradiště 08:18) odřeknut;
  • - vlak 12209 (Veselí nad Moravou 09:34 – Uherské Hradiště 09:55) odřeknut;
  • - vlak 12211 (Veselí nad Moravou 13:34 – Uherské Hradiště 13:55) odřeknut;
  • - vlak 12215 (Veselí nad Moravou 15:42 – Uherské Hradiště 16:04) odřeknut;
  • - vlak 12217 (Veselí nad Moravou 17:34 – Uherské Hradiště 17:55) odřeknut;
  • - vlak 12221 (Veselí nad Moravou 22:08 – Staré Město u Uherského Hradiště 22:41) odřeknut;
  • - vlak 12218 (Uherské Hradiště 21:46 – Veselí nad Moravou 22:04) odřeknut.