„Regatu pořádáme už podvanácté, ale talk show, navíc tak špičkového formátu, tu budeme mít poprvé. Jsme moc rádi, že Honza Dědek letos přijal naše pozvání. Pro návštěvníky to bude jistě vítané zpestření,“ říká ředitel Holešovské Regaty Michal Žáček.

Čtyři pozvané osobnosti

Honza Dědek vyzpovídá během sobotního odpoledne na nádvoří holešovského zámku čtyři pozvané osobnosti - herce Robina Ferra, Josefa Poláška a Jaromíra Noska, které doplní jeden z hudebních hostů Regaty, zpěvák Janek Ledecký.

Program 7 pádů Honzy Dědka na Holešovské Regatě:

  • 13:30 – 14:00 Robin Ferro
  • 16:45 - 17:15 Jaromír Nosek
  • 17:30 - 18:00 Josef Polášek
  • 19:30 - 20:00 Janek Ledecký

„Výjezdy mimo televizní studio mě nesmírně baví. Atmosféra bývá při této příležitosti mnohem uvolněnější, je to větší improvizace a hosté nám toho na sebe prozradí daleko víc než před televizními kamerami,“ dodává Honza Dědek.

Se svými hosty plánuje probrat nejen jejich pracovní novinky, ale také zákulisní zajímavosti, které se běžně k lidem nedostanou.

Třeba jejich neobyčejné koníčky. Josef Polášek, rodák z nedalekého Zlína, umí například řídit vše, co má motor, včetně kombajnu, a Míra Nosek je známý jako velký milovník domácího úklidu.

Robin Ferro přidá zábavné historky ze zákulisí legendárního uskupení Tři tygři, jehož je členem, a s Jankem Ledeckým probere Honza Dědek mimo jiné jeho zálibu v surfování a sportu.

Muzika, soutěže a ohňostroj

Holešovská Regata se koná v zahradách zámku Holešov v pátek 21. a sobotu 22. června a vedle české a slovenské muziky v čele s Davidem Kollerem, Monkey Business, Desmod či Jankem Ledeckým nabídne doprovodný program se soutěží netradičních plavidel nebo mistrovstvím v přejezdu vodní lávky.

Letošní ročník zakončí DJ-show Leoše Mareše a ohňostroj.