Už samo obsazení lákalo k návštěvě. Diváci v hledišti se bavili v humorem protkaném představení. Martin Pošta ukázal své zkušenosti v plném rozsahu a na ztvárnění své postavy ducha se doslova vyřádil.

Kroměřížské publikum si po vystoupení pochvaloval. „Publikum bylo výborné. Musím říct, že teď se setkáváme s dobrou odezvou všude,“ uvedl pro Deník Martin Pošta.

Za herecký výkon se Martinu Poštovi dostává srdečnému aplausu.

„Jestli mám považovat jako zpětnou vazbu potlesk, tak myslím, že se mi daří lidi bavit,“ míní umělec skromně, který přiznává, že město Kroměříž příliš nezná.

„Ale přespávám zde, tak zítra si to tu určitě projdu,“ slibuje Martin Pošta, který už se těší na začátek divadelní sezony. Diváci jej budou moci vidět v muzikálech jako je Kat Mydlář, Mefisto, Robinson Crusoe a další.

Divadlo mohou lidé navštívit do konce léta ještě v Kuksu, Žďáru nad Sázavou a Mělníku. Kdo to už letos nestihne, nemusí litovat. Na příští léto je plánováno dalších 33 repríz představení, které už brázdí Českou republiku čtvrtým rokem. Třeba se s divadelníci opět objeví i v Kroměříži.