„Program jsme zahájili kynologickou ukázkou následovaly moto soutěže a pomyslným vrcholem je společná vyjížďka," vyjmenovala organizátorka Adéla Velebová. Po celou dobu programu byly na místě také atrakce pro děti jako například moto trenažer, skákací hrad nebo malování na obličej.

Zájemci si mohli vyzkoušet i první pomoc.

„Máme připravené ukázky zranění. Kdo chce, si pak může zkusit třeba resuscitovat miminko, nebo správně přiložit tlakový obvaz," přiblížila ředitelka České červeného kříže Kroměříž Alice Juračková

Na sraz přijeli motorkáři z celého regionu. „Na srazy jezdíme rádi, na takové silné motorce jako je chopper je to opravdu radost," řekl s úsměvem řidič Yamahy Vladimír Hlaváč z Holešova. Pořídit si silný stroj byl jeho sen už od mládí.

„Nejprve jsem měl pionýra třistapadesátku, po svatbě jsem ho ale prodal, nebylo peněz nazbyt a teď , jak děti odrostly, tak jsem si splnil sen," popsal Vladimír Hlaváč.

Po společné vyjížďce, která vedla přes Chropyň a Břest byly připraveny další moto soutěže. Zahrály také kapely Nightwish revival, Nšoči nebo Miss God. Na závěr návštěvníci shlédli Ohnivou show.