Navzdory tomu, že byly v soutěži jako soupeřky, dost se skamarádily a celkově si všechny pochvalovaly perfektní přátelskou atmosféru ve studiu. Shodly se na tom, že soutěž jim do života kromě velké změny na postavě přinesla také mnoho nových tváří.

Podle vedoucí fitness centra pro ženy Contours v Kroměříži Jitky Magyarics byly výsledky víceméně vyrovnané.

„Snažily se všechny a určitě jim to něco přineslo. I když ne všem vytoužené první místo, tak alespoň dobrý start v práci na své postavě," zhodnotila.

Nejslabší docházku měla Barbora Bajerová, které se to také projevilo na výsledcích, a umístila se tak na třetím místě. Těsně za konečnou výherkyní pak skončila Barbora Dudová z Hulína. Pořadím pravděpodobně zamíchala dvoutýdenní pauza, během kdy bohužel onemocněla, i tak ale prý na sobě výsledky rozhodně vidí.

„Jsem se sebou spokojená. Nebojím se vyjít v plavkách a konečně si můžu pořídit i dvojdílné," prozradila Deníku.

I když nedosáhla prvního místa, rozhodně nechce ve cvičení polevit.

„Přes prázdniny si dám menší pauzu, ale to zase bude víc přirozeného pohybu, jako je bazén, výšlapy a podobně. Na podzim mám pak domluveného osobního trenéra, taky bych si chtěla pořídit hulahop, se kterým jsem se tady naučila cvičit," přiznala.

Prvenství v naší soutěži nakonec získala Veronika Válek Majerková z Vážan. Jako výhru tedy získává prodloužení členství ve fitness centru na další tři měsíce v celkové hodnotě 2690 korun.

„Jsem samozřejmě strašně ráda, že jsem vyhrála. Celá proměna mě ohromně bavila a cvičení se pro mě za tu dobu stalo drogou," řekla šťastná výherkyně soutěže Hubneme do plavek s Kroměřížským deníkem a fitness centrem Contours.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE HUBNEME DO PLAVEK S DENÍKEM A CONTOURS FITNESS:

VERONIKA VÁLEK MAJERKOVÁ

26 centimetrů
4 kg tuku
5,9 kg celkově na hmotnosti
2,3 % svaly
1,5 % voda
7 let metabolického věku

BARBORA DUDOVÁ

25 centimetrů
3,6 kg tuku
3 kg celkově na hmotnosti
2,8 % svaly
2,1 % voda
metabolický věk zůstal stejný

BARBORA BAJEROVÁ

15 centimetrů
3,2 kg tuku
3,7 kg celkově na hmotnosti
3,5 % svaly
2,4 % voda
7 let metabolického věku