Za sebou už mají například úspěch v podobě devátého místa na Mistrovství České republiky. O první příčky přišli bojovat také na uplynulý Kroměřížský taneční festival 2007.

„Na tuto soutěž jsme se pečlivě připravovali, stejně jako průběžně na všechny jiné. Jezdíme po soutěžích po celé České republice. Kromě umístění na devátém místě na Mistrovství ČR jsme získali i osmé místo v taneční lize České republiky,“ vypočítal vybojované taneční úspěchy se svou partnerkou Lukáš Nezdařil.

Dvojice spolu závodí už patnáct měsíců, má i 9. místo z mistrovství republiky

Oba vzpomínají na počátky svého tancování. „Když jsem slyšel hudbu, tak jsem se začal nějak pohybovat. Proto se naši rozhodli, že mě přihlásí do kroměřížského tanečního klubu,“ svěřil se Nezdařil.

„My jsme ve škole jednou dostali papírek, na němž stálo, že naši nynější trenéři pořádají nábor na tanečníky. Tak jsem se šla na něj podívat, zalíbilo se mi to a začala jsem tancovat,“ vypráví s úsměvem Mikulíčková.

Oba pravidelně věnují několik hodin tanečním přípravám. Při tom všem však musejí zvládat i své školní povinnosti.
„Já navštěvuji střední školu, partnerka základní. Za sebe mohu říct, že je to velice náročné skloubit všechno tohle dohromady,“ uzavřel Nezdařil.