Zástupkyně něžného pohlaví tam totiž okouzlovali muži svou vtipností, vypracovaným tělem či uměním. Pomyslnou třešničkou na dortu byl dokonce i pánský striptýz. Ale ani talentované dámy se nemusely cítit diskriminovány: i jim totiž patřilo chvílemi pódium.

Pokud show trochu připomínala oslavy již upadajícího svátku Mezinárodního dne žen, pak to bylo na místě. V jeho duchu se totiž opravdu nesla.

„Všechny ženy dostaly v rámci vstupného kytičku, poukaz na ošetření pleti v hodnotě čtyři sta padesát korun, flambovaný banán, decinku vína na přípitek a jednohubky na zakousnutí,“ prozradila ředitelka Kulturního klubu Hulín Marie Martinů. První ročník show se konal už vloni, byl úspěšný, pracovnicím zařízení tudíž takřka nic nebránilo v tom uspořádat jej znovu. „Sice jsme trošku narazili na odpor a předsudky lidí vůči MDŽ, ale tato show je hlavně poděkováním ženám za práci, aby si také na chvíli odpočinuly a pobavily se,“ upozornila Martinů.

Dámy, bez ohledu na to, zda MDŽ slaví, či ne, si prostě užívaly.

„Svátek jsme slavily už od pondělí, neustále ho zapíjíme. A sem jsme přišly proto, že jsme si chtěly užít páteční večer po pracovním týdnu,“ smála se v průběhu show jedna z návštěvnic Michaela Pálková z Holešova.

Nejvíce se prý těšila na pánský striptýz, stejně jako její kamarádka Daniela Platošová z Hulína. „Ten nás nejvíce lákal, proto jsme se sem vydaly,“ doplnila Platošová.

Mnohé ženy vyrazily na show ve skupinkách, aby byla větší zábava.

„Domluvily jsme se v zaměstnání, takže sem přišel vlastně náš pracovní kolektiv. Těšily jsme se na všechno a jsme hodně spokojené,“ řekla zase Šárka Bartoňová z Hulína.