Od půl páté odpoledne pak na pódiu předvedli své vystoupení Tip Top Q a poté následovala první pivní soutěž: pivní štafeta. V osmnáct hodin zahrála skupina Roks, po jejímž hodinovém vystoupení se zájemci mohli zase uvolnit a zasoutěžit si v pití piva na čas.

Po občerstvení se návštěvníci opět potkali pod pódiem, na kterém právě hrála skupina Roto. Na své si přišli fanoušci tvrdší muziky i zamilované páry. Hrál se bigbít i ploužáky.

Po půl deváté soutěžili jedlíci v pojídání bábovky na čas. Sousta zapíjeli, jak jinak než pivem. Do pro rockery netradiční soutěže se přihlásili hned čtyři odvážlivci.

Změřit své síly ve vzpírání pivního sudu si pak přišli další stateční.

Po odreagování se rozezněla další dávka muziky, a to v podobě Expo&Pension. Vši-chni pak už netrpělivě čekali na hlavní hvězdy večera.

Dlouho očekávané seskupení Arakain „hráblo" do strun v jedenáct večer. Na jejich show se přišlo podívat přes tisíc lidí.

Po bouřlivém vystoupení kapely Arakain překvapila svým vystoupením i následující kapela Goša&Motus.

Ti kteří setrvali, se pak v nočních hodinách dočkali ohnivé show a ohňostrojů.

Závěr patřil skupině Reflex II.

Pořadatelé navíc na velkoplošném plátně promítali záznamy z předchozích Woodstocků.

„Do areálu v Žopech se přišlo pobavit přes patnáct set návštěvníků," potvrdil za pořadatele Milan Daněk.

Festivalu si letos užíval například Dalibor Gajdoš, který právě přijel z Kanady na dovolenou do rodného Holešova.

„Užil jsem si skupinu Expo a samozřejmě i Arakain, na které jsem se hodně těšil. Jsem tady prvním rokem a je to tu super," pochvaloval si během večera holešovský rodák Gajdoš.