Prodejna na Zacharu prochází od listopadu rekonstrukcí. Stavební práce si vyžádaly úplně uzavření obchodu, což mnozí obyvatelé sídliště tehdy kvůli blížícím se vánočním svátkům přijali s nelibostí. Nyní se však prodejna po více než čtvrt roce chystá na opětovné otevření.

„Prodejnu v Kroměříži budeme pro zákazníky otevírat tento čtvrtek 21. března v 7 hodin,“ sdělil Deníku mluvčí řetězce Tomáš Kubík. Následně by prodejna v Albertově ulici měla být znovu otevřena denně od 7 do 20 hodin.

Zákazníci se podle mluvčího mohou těšit na kompletně modernizovanou prodejnu, která bude mít o 120 metrů čtverečních větší prodejní plochu ve srovnání s původní prodejnou.

Dětská skupina - Grohova v Holešově. Vizualizace.
Dětské skupiny jako řešení nedostatku míst ve školkách v Holešově

„Prodejna bude mít zcela nový prodejní koncept včetně například nového vybavení, nebo osvětlení. Těšit se mohou i na širší sortiment pečiva, ovoce a zeleniny nebo dalších čerstvých produktů. Jsme rádi, že se nám podařilo modernizaci dokončit ještě před Velikonoci,“ dodal mluvčí.

V Kroměříži má momentálně z velkých řetězců nejvíce prodejen Albert a právě Penny Market, a to shodně dvě pobočky. Po jedné prodejně má ve městě Kaufland, Lidl a Tesco. Dva obchody, z toho jeden v Postoupkách, má v Kroměříži také COOP.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Do Kroměříže míří řetězec rychlého občerstvení Burger King.

Zdroj: Dominik Pohludka