Velmi kladně ji hodnotí také jednatel společnosti TSO Věžky Roman Jelínek, který má organizaci na starost.

„Pro mě byla podzimní výstava absolutně úspěšná. Přišlo sedm tisíc sedm set lidí, takový zájem jsme ani nečekali," řekl Jelínek.

Podle něj byli spokojení, jak vystavovatelé, tak návštěvníci. Lidé se tak mohou těšit na výstavy ve Věžkách i do budoucna, další se uskuteční už na jaře.

„Žádná výrazná výtka se ke mně nedostala, dopadlo to skvěle. Další výstavu máme naplánovanou na přelom dubna a května," dodal Jelínek.

Ve zrekonstruovaném parku ve Věžkách se představilo celkem devadesát vystavovatelů. Ti si pochvalovali hlavně příjemné domácí prostředí a příznivou cenu za nájem.

„Byli jsme i v Kroměříži a bohužel je to tam pro prodejce velmi drahé. Tady nám cena vyhovuje a líbí se nám tu," řekl například Miloslav Kunc z Blanska.

K prohlédnutí a prodeji výstava nabídla okrasné rostliny, ovocné keře a stromy, nářadí pro zahrádkáře nebo třeba pomůcky do kuchyně. Návštěvníci z Věžek odcházeli mnohdy s plnými taškami. Mnozí z nich srovnávali s předchozími výstavami i s novým areálem Floria v Kroměříži.

„Líbilo se mi tady. Koupili jsme chryzantémy a trdelníky dětem. V Kroměříži jsem byla taky a obě výstavy mají svoje. Každé prostředí má něco do sebe," řekla Růžena Janálová ze Žeranovic.

Od Přerova dorazil do Věžek také Jan Masný s manželkou.

Spokojená podle něj byla především žena, která si pořídila několik okrasných stromů.

„Dříve se tady prodávaly třeba kotle, topora a celkově mi tady chybí víc věcí pro zahrádkáře. Jinak si ale nemůžu stěžovat, manželka koupila stromečky a byl to příjemný výlet," zhodnotil návštěvník.