Nebylo to však její první takové vystoupení. Naposledy se vysvlékla loni před návštěvníky filmového festivalu, včetně představitelů magistrátu.

S touto ženou měli plné ruce práce už od samého rána zejména zlínští strážníci. Během dvou hodin ji kvůli výtržnostem museli dvakrát z náměstí Míru vykázat. Pokaždé se však vrátila. Při zahájení Majálesu, které bylo u Velkého kina, dokonce strkala hlavu lidem do aut.

Trpělivost hlídce došla kolem půl sedmé večer. „To se na stálou službu obrátil jeden z účastníků akce s tím, že je u fontány opilá žena, která lidem vulgárně nadává a kope do nich,“ uvedla mluvčí strážníků Šárka Škubalová. Než hlídka dorazila na místo, měla výtržnice vysvléknuté kalhoty, včetně spodního prádla a močila u fontány. „Strážníci u ní chtěli provést dechovou zkoušku, kterou ovšem odmítala. Nicméně jen z volně přiloženého přístroje, kterým jeden ze strážníků projel kolem jejích úst, ukázala kontrola 1,7 promile,“ informovala mluvčí.

Vzhledem k její podnapilosti a k opakovaným výtržnostem, byla o celé věci vyrozuměna i státní policie. Ta ženu odvezla do cely, kde strávila noc.

Sedmačtyřicetiletá známý výtržnice je pravidelným návštěvníkem Majálesu. Před rokem si zase stoupla před pódium a na všechny kolem sebe vyplazovala jazyk.