I přes zdravotní problémy dokázala porotu zcela odzbrojit. Další řadu cen posbírala Nikola Vavříčková

„S průběhem byl celý organizační tým velice spokojený. Bylo to jednoduše super,“ zhodnotila s úsměvem ředitelka soutěže Drahomíra Kroupová.

Asi týden před velkým finále se ale pořadatelé museli potýkat s nepříjemnými změnami. Formace All X, která měla vystoupit, totiž kvůli potížím v kapele svou účast zrušila.

„Narychlo jsme tak sháněli, kým je nahradit. Bylo to náročné, ale nakonec jsme oslovili Pavla Nováka a ten souhlasil. Na pódiu se podle plánů objevil i oblíbenec David Spilka a večer kočíroval moderátor Petr Vágner,“ popsala Kroupová.

Páteční večer završil několikaměsíční obrovskou snahu, kterou vyvíjela především právě ředitelka Kroupová se svou dcerou.„Chtěly jsme prostě lidem nabídnou něco jiného, ne jen samý folklor, kterého je ve městě dostatek. Hned den po Miss dcera začala plánovat další akci na příští rok, tentokrát to ale nejspíš bude něco trochu jiného. Uvidíme,“ naťukla ředitelka soutěže.

Výsledky podle ní organizační tým trochu překvapily, ale to spíše proto, že nechtěli tipovat na vítězku žádnou z dvanáctky finalistek.

Nejkrásnější korunku a titul Podhostýnská Miss 2010 si nakonec odnesla dívka s číslem dvanáct Denisa Biskupová.„Jsem hrozně šťastná, vůbec jsem to nečekala,“ děkovala se slzami radosti v očích ihned po soutěži.„Měla jsem teď zdravotní problémy, poslední dva týdny jsem trávila v lázních a hned po finále se tam zase vracím. O to víc všem děkuji za podporu,“ dodala dojatá vítězka.

První vicemiss se stala Nikola Vavříčková, která si zároveň bude moci doma vystavit šerpu Miss Sympatie i Miss Talent. Titul druhé vicemiss patří Karle Matějkové a poslední z vyhlašovaných ocenění, Miss Média, získala Ivana Hradilová.

Diváci se během finálového večera určitě přišli na své. „Promenáda v plavkách byla naprosto excelentní. Nejen díky kráse dívek, ale hlavně díky detailně propracované choreografii. Celý večer měl prostě šťávu,“ pochválila například osmadvacetiletá Pavlína Stavinohová z Bystřice pod Hostýnem.