Kazma Kazmitch je producent, influencer, showman, moderátor a také v neposlední řadě kroměřížský rodák. Veřejnosti je známý především díky svým projektům, které často šokují, překvapují či zesměšňují.

Svou přednáškou Tohle je život a nic víc už nebude však nechce posluchače pouze pobavit, ale také namotivovat k tomu, aby svůj život skutečně žili a posouvali ho dál.

Mezi Kazmovy nejznámější počiny patří například účast falešného Jima Carreyho na Českých lvech v roce 2015 či třeba koncert Justina Biebera na střeše obchodního domu vedle O2 arény, který však také nebyl „tím“ slavným Bieberem.

Svatební show Bride Up ve zlínské Galerii Desítka, 20. 11. 2021
OBRAZEM: Svatební přehlídce ve Zlíně vládly výrazné krajky i jednoduchá elegance

Doslova legendární je také Kazmovo vniknutí na zimní stadion v reklamním voze Škoda během mistrovství světa v hokeji v Rusku, kde se v kostýmu maskota Lajky dostal na ledovou plochu a do blízkosti ruského prezidenta.

Proslavil se také nastrčením herce Karla Onderky s údajným tourettovým syndromem do soutěže Prostřeno. Ten pak mezi diváky způsobil poprask svými podivnými zvyky, koníčky a nezvyklým životním stylem.

V poslední době na sebe Kazma strhl pozornost zakopaným terénním vozem s milionem v kufru.