„Web je moderní, nápaditý, přehledný a aktuální. Jeho tvorba a naplňování trvaly specialistům několik týdnů a výsledkem je informacemi nabitý web, který je zároveň propojen se sociální sítí," pochlubila se mluvčí nemocnice Veronika Klímová.

Díky potřebným parametrům jsou podle ní nové webové stránky bez problémů zobrazitelné také na tabletech nebo mobilních telefonech.

„Jsme s designem nových stránek moc spokojeni. Už od pohledu je web líbivý a působí moderně. Změna oproti původním stránkám je značná, věříme, že se budou lidé i lépe orientovat a najdou na stránkách vše, co hledají. Nejpodstatnější je ale samozřejmě to, že je web funkční a účelný," poznamenala také předsedkyně představenstva Kroměřížské nemocnice Lenka Mergenthalová.

Webové stránky vytvořené společností Raab jsou podle ní doplněny i o novinky, které návštěvníci a samozřejmě také pacienti zařízení jistě ocení. Velkým pomocníkem by se měla stát třeba interaktivní mapa areálu nemocnice, která je podrobně rozpracována na jednotlivá patra vícepodlažních bu­dov.

„Na stránkách určených gynekologicko-porodnickému oddělení si pak nejen budoucí maminky mohou prohlédnout prostředí porodních sálů a oddělení šestinedělí pomocí virtuálních prohlídek. Získají tak představu, jak to u nás vypadá a na co se mohou těšit," zmínila Lenka Mergenthalová další novinku.

Webové stránky najdou lidé na původní nezměněné adrese www.nem-km.cz.