Během soutěžních disciplín i při závěrečném gala večeru.

„Letos se konal už osmý ročník Memoriálu rodiny Manďákových, což je vzpomínková akce na zakladatele ranče Kostelany," řekla Deníku obchodní manažerka ranče Nikola Hoffmanová.

Vzpomínka se nesla v duchu dobré zábavy a času strávenému v příjemném prostředí.

„Už od osmé hodiny ranní, kdy jsme se tu sešli, jsme měli soutěžně zábavný den, který je právě večer zakončen gala večerem. Posezením se skupinou Fleret, herci z ranče Kostelany a kouzelníkem Maverickem," konstatovala Hoffmanová.

Stejně jako každý rok, i letos se přišli pobavit všichni, kterým ranč přirostl k srdci. „Bylo sedm týmů složených jednak přímo ze zaměstnanců ranče, z přátel ranče anebo také z lidí, kteří osobně znali právě rodinu Manďákových," podotkla manažerka ranče.

Během dne se soutěžilo v různých disciplínách, týmy tak musely být podle ní připraveny takřka na všechno. „Týmy byly složeny z jezdců na koni, cyklistů a dvou tenistů," vypočítávala Nikola Hoffmanová.

Na ranči bylo prý po celý den živo. „Pravidelně se účastní více než sto lidí. Jedná se většinou o lidi, kteří jsou s rančem nějak spjati nebo přímo se zesnulými Manďákovými," sdělila manažerka.

Hvězdou gala večera byla skupina Fleret. „Posezení návštěvníkům zpříjemnily také dvě scénky v podání herců z ranče Kostelany, a magické vystoupení kouzelníka Mavericka," dodala Hoffmanová.

AUTORKOU JE EXTERNISTKA VENDULA PUDELKOVÁ