Společenským večerem provedou hosty sourozenci Gondíkovi, které znají diváci především z televizního pořadu Rady ptáka Loskutáka.

„Domluvit na moderování právě tuto dvojici byla pro mě velká čest a jsem rád, že nabídku přijali, navíc v Kroměříži ještě nevystupovali,“ řekl Deníku jednatel firmy Polplast CZ Libor Hrušák.

Během večera se ale předvedou také mistři České republiky v latinskoame­rických tancích Radim Přádka a Kateřina Kolmanová, vystoupí kouzelník Jiří Hadaš a děti z dětského domova v Humpolci. Hudebním bonusem na závěr pak bude vystoupení populárních zpěváků Petra Kotvalda a Standy Hložka.

Vstupenky na akci si zájemci mohou zakoupit už nyní, a to hned na několika místech.

„K dostání jsou v Domě kultury Kroměříž či v prodejně zahrádkářských potřeb ve Zdounkách. Rezervace vstupenek je ale možná i v kroměřížském Salonu EF a prostřednictvím emailové adresy goldgardenples@seznam.cz,“ informoval Hrušák.

Cena jedné vstupenky činí 390 korun, ke každému lístku navíc kupující dostane zdarma CD Holky z naší školky dvojice Hložek–Kotvald. Peníze vybrané ze vstupného pak poputují na konto charitativní nadace Beruška.