„Někdy kolem 18.30 hodin během fotbalového utkání došlo k potyčce mezi fanoušky hostujícího týmu a místními pořadateli. Jeden z pořadatelů utrpěl lehké zranění poté, co jej napadli. K události byla přivolána naše hlídka. Řešíme ji jako přestupek proti občanskému soužití,“ řekla Deníku policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Nečekané drama se v rámci 2. kola krajského přeboru odehrál v sobotu  odpoledne v Morkovicích, kde se za rozhodnutého stavu 6:0 pro nováčka z Hrachovce strhla rvačka.
VIDEO. Pěsti na fotbale v Morkovicích! Rvali se fanoušci Hrachovce s pořadateli

Šarvátkou se podle mluvčí bude zabývat správní orgán na městském úřadu ve správním řízení.

„K napadení vyjížděla naše posádka z Morkovic. Zraněného jsme převezli do nemocnice v Kroměříži. Podle zjištění posádky pán utrpěl úraz hlavy a byl na ruce popálen od pyrotechniky, nicméně ani jedno z poranění nebylo zásadní,“ doplnila mluvčí Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Gabriela Netopilová Sluštíková.

Nečekané drama se v rámci 2. kola krajského přeboru odehrál v sobotu  odpoledne v Morkovicích, kde se za rozhodnutého stavu 6:0 pro nováčka z Hrachovce strhla rvačka
Kdo za šarvátku na fotbale v Morkovicích může? Podívejte se na ohlasy trenérů

K roztržce došlo při duelu 2. kola krajského fotbalového přeboru v Morkovicích, ve kterém favorizovaní domácí podlehli nováčkovi z Hrachovce nečekaně vysoko 0:8.

Po šesté brance hostů po necelé hodině hry se mezi fanoušky Hrachovce a domácími pořadateli strhla několikaminutová rvačka, po které tekla krev a musela přijet sanitka i policie.