Zlínský casting Miss OK 2019 se konal v sobotu na Hotelu Baltaci Atrium. Na dívky čekala odborná porota, ve které zasedli například účastník Česko Slovensko má talent Adam Hobza, loňské finalistky a vítězky Miss OK Nelly Urbánková, Barbora Skývová a samozřejmě ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Castingem provázel a dívky povzbuzoval moderátor Frekvence 1 a Auto Moto Revue Petr Šimek. Všechny dívky nejprve postupně předstoupily před porotu a představily sebe i školu, na které studují. Poté následovala oblíbená promenáda v plavkách a casting dívky zakončily rozhovorem s porotou.

„Výběr semifinalistek byl opět těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat desítku opravdu krásných dívek. Ještě nás čekají dva castingy, a to v Plzni a v Brně, na které se také velmi těším,“ pochvaloval si ředitel soutěže Roman Štěpánek. (chur)

Semifinalistky z našeho kraje:

Daniela Jordánová – Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Thúy Linh Trinh – AHOL – Střední odborná škola
Barbora Siváková – Střední hotelová škola Kroměříž
Sabina Valigurová – Masarykovo gymnázium Vsetín
Adriana Vrágová – Střední zdravotnická škola Brno, Merhautova
Diana Paravanová – Gymnázium Otrokovice
Elena Nedoklanová – Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
Nikola Saňáková – Gymnázium Šumperk
Zuzana Škopíková – Gymnázium Uherské Hradiště
Viola Muchová – Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Kristýna Rečková (náhradnice) – Střední škola Kostka s. r. o., Vsetín

O soutěži:
Miss OK 2019 je 6. ročníkem soutěže krásy, která se od loňského roku koná na téměř celé Moravě a letos poprvé se rozrůstá i do Čech. Miss OK 2019 se tedy uskuteční celkem ve čtyřech krajích, a to v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a Plzeňském. Po castinzích čekají dívky krajské semifinálové galavečery, z nichž vzejdou finalistky závěrečného galavečera, které svedou souboj o titul královny středních škol – Miss OK 2019. Finálový galavečer se uskuteční 1. června v krásných prostorech mikulovského zámku. Dívky ze středních škol se ještě stále mohou hlásit na stránce www.missok.cz nebo mohou přijít rovnou na casting!
„OK znamená Opravdová krása. Hledáme dívky, které umí reprezentovat sebe, svoji školu, region i Českou republiku. Dívky účastnící se Miss OK jsou cílevědomé, sympatické, nadané, šarmantní, vzdělané a opravdu krásné,“ říkají pořadatelé soutěže.