Lake Malawi, Kontrafakt nebo DMS, to jsou jen některé skupiny, které se v sobotu odpoledne a večer představily na hlavní stagi.

„Mně se moc líbilo Lake Malawi a Mydy Rabycab, které jsem dosud neslyšela. Určitě půjdu na jejich další vystoupení. Mohlo by tu ale být víc lidí,“ myslí si návštěvnice festivalu Nikol Mihaldová.

Na vedlejší scéně předvádí parkourové a workoutové triky uskupení Zabil.cz. Jeden z členů uskupení vylézá na konstrukci scény a pět metrů ve vzduchu předvádí, jak dokáže narovnat tělo do vodorovné linie.

„Snažíme se propagovat adrenalinové sporty v tom nejlepším slova smyslu. Chceme, aby si lidé uvědomili, že to není žádné bláznovství ani hazard se životem a chceme jim poradit, jak správně na to,“ vysvětluje jeden ze zakladatelů uskupení Jan Kaňůrek, který vede pravidelné kurzy v zábavním parku Dětský svět.

Druhou scénu ovládli také finalisté Československo má talent Universal Dance Group nebo vítězka stejné soutěže, dvanáctiletá bubenice Nikoleta Šurinová. Po setmění pódium patřilo skupině Ilumia, která předvedla ohňovou a světelnou show.