Kromě Sagvana Tofiho, autora muzikálu, se několika stovkám přihlížejících představili Braňo Polák, Aneta Vrzalová, Michaela Nosková, Tomáš Löbl a další.

Muzikál nabídl nejen trochu romantiky a nostalgie, ale také pořádnou dávku nadhledu a humoru. Specifickou atmosféru „Podzámky“ pak v průběhu vystoupení dotvářel řev místních pávů. „Děti ráje jsou náš nejoblíbenější muzikál, už jsme ho viděli několikrát. Takhle pod širým nebem to má ale úplně jinou atmosféru. To kouzlo Podzámecké zahrady, zámku a v neposlední řadě i těch řvoucích pávů, je prostě originální,“ pochvalovali si manželé David a Jana, kteří na představení přijeli z Vyškova.

Podzámecká zahrada, červenec 2022.
Kroměříž letos přispěje dva miliony korun na obnovu a údržbu Podzámecké zahrady

Další obdobná vystoupení ze seriálu Kultura pod hvězdami pokračují v Kroměříži během celého víkendu. V sobotu 17. června odpoledne bude patřit Podzámecká zahrada romantické komedii Na Zlatém jezeře v čele se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem.

Večer se pak mohou návštěvníci těšit na koncertní verzi Draculy.

V neděli si Kroměříž podmaní zase Rusalka Antonína Dvořáka. Komorní verze slavné opery v podání Terezy Mátlové v roli Rusalky a Daniela Hůly jakožto Vodníka zakončí kulturou nabitý víkend v Podzámecké zahradě.

Vstupenky a bližší informace k vystoupením jsou k dispozici na webových stránkách Kultury pod hvězdami.