PÁTEK 10. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Vyškov (18.30). Krajský přebor: Baťov – Morkovice (18.30). Okresní přebor Vsetín: Střítež – Valašská Bystřice (18).

SOBOTA 11. KVĚTNA

ATLETIKA

Běh na Lhoty – 24. ročník (15, start v prostorách křižovatky ulic Vsetínská a Výletní ve Valašském Meziříčí).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Hulín (17). Divize: Vsetín – Přerov (16.30).

Krajský přebor: Holešov – Luhačovice, Provodov – Vel. Karlovice (16.30). I. A třída: Vigantice – Val. Klobouky, Rožnov p. R. – Val. Příkazy, Kelč – Vlachovice, Vidče – Nedašov, Kvasice – Kunovice, Osvětimany – Nedachlebice (16.30). I. B třída: Ratiboř – Prlov, Choryně – Halenkov, Slavičín B – Semetín, Poličná – Val. Polanka, Horní Lideč – Hutisko, Mladcová – Veselá, Tečovice – Lužkovice, Březolupy – Uh. Ostroh, Drslavice – Zlechov (16.30).

Okresní přebor Zlín: Štípa – Mladcová B (16), Slušovice B – Bylnice (16.30). Zlín III. třída: Drnovice – Petrůvka (10), Lukov – Halenkovice, Velký Ořechov – Dolní Lhota,

Hvozdná – Nedašov B (16.30). Zlín IV. třída: Fryšták B – Lhota, Všemina – Neubuz, Louky B – Zádveřice, Příluky B – Lipová (16.30).

Kroměříž III. třída: Rusava – Loukov, Rajnochovice – Zahnašovice, Roštění – Rymice, Zlobice – Lutopecny, Kyselovice – Roštín, Rataje – Pravčice (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Nezdenice, Slavkov – Vlčnov (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B – Dobrkovice (15, hřiště Boršice u Blatnice), Bojkovice B – Pitín – Orel Uh. Brod (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Krhová – Bynina (15), Dolní Bečva – Hošťálková, Ústí – Zašová (16.30). Vsetín III. třída: Huslenky – Lačnov (16.30). Vsetín IV. třída: Růžďka – Police (16.30).

MSLŽ: Březnice – Holešovské holky (10), Brumov – Mutěnice (14), Fastav Zlín – Uherský Brod (16.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: L: Zubří – Luhačovice (14), Napajedla – Uničov, Holešov – Karviná (17).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Eagles Olomouc (13), Uherský Brod – Hradec Králové (13), Devils Zlín – Hradec Králové (17), Uherský Brod – Eagles Olomouc (17).

TRIATLON

Závod v supersprint triatlonu ve Zlíně (start intervalového závodu ve 12 hodin, start skupinového závodu v 15 hodin).

NEDĚLE 12. KVĚTNA

FOTBAL

Krajský přebor: Nevšová – Bystřice p. H., Hluk – Boršice Ostrožská Lhota, Štítná n. Vl. – Brumov, Skaštice – Juřinka (16.30). I. A třída: Brumov B – Val. Meziříčí B (10), V. Otrokovice B – Ořechov (10.15), Podlesí – Kateřinice, Hrachovec – Slušovice, Dolní Němčí – Napajedla, Koryčany – Buchlovice, Újezdec – Bojkovice, Žalkovice – Nivnice (16.30). I. B třída: Holešov B – Louky (10.15), Lidečko – Franc. Lhota, Hovězí – Prostř. Bečva, Admira Hulín – Jaroslavice, Příluky – Chropyně, Fryšták – Malenovice, Kostelec u Hol – Slavkov p. H., Šumice – Tlumačov, Ludkovice – Luhačovice B, Březnice – Staré Město, Havřice – Nedakonice, 1.FC Slovácko B – Morkovice B (16.30).

Okresní přebor Zlín: Nedašova Lhota – Poteč, Slopné – Pozlovice, Jasenná – Újezd, Kostelec – Mysločovice, Návojná – Sehradice (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Napajedla B (13.30), Bohuslavice n/Vl. – Rudimov (14), Zlín SK – Spytihněv, Doubravy – Pohořelice, Tečovice B – Lípa, Vizovice – Kašava, Žlutava – Březová, Vysoké Pole – Štítná n/Vl. B, Bratřejov – Rokytnice, Šanov – Biskupice (16.30). Zlín IV. třída: Tichov – Horní Lhota (10.15), Lužkovice B – Racková (13.30), Mirošov – Mysločovice B (14), Kudlov – Komárov, Veselá B – Hřivínův Újezd, Provodov B – Trnava, Lutonina – Smolina, Loučka – Jestřabí (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Počenice (13, hř. Chropyně), Záhlinice – Střílky (15), Zdounky – Komárno, Lubná – Mrlínek, Zborovice – Břest, Kvasice B – Němčice, Těšnovice – Chvalčov (16.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Záříčí (14), Martinice – Ludslavice (16), Míškovice – Tučapy, Žeranovice – Prusinovice, Bezměrov – Šelešovice, Bařice – Troubky, Litenčice – Dřínov (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Jarošov (15), Jankovice – Ostr. Lhota, Bánov – Horní Němčí, Bílovice – O. N. Ves, Polešovice – Topolná (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Dolní Němčí B (10), Žítková – Komňa (14), Přečkovice – St. Hrozenkov (14.30), Suchá Loz – Podolí, Záhorovice – Rudice (15), Velehrad – Sušice, Stříbrnice – Kněžpole, Huštěnovice – Babice, Jalubí – Košíky, Kostelany – Kudlovice, Vážany – Traplice, Hradčovice – Popovice, Prakšice – Částkov, Boršice u Bl. – Drslavice B, Mistřice – Uh. Ostroh B, Bystřice p.L. – Korytná (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Jarcová – Horní Bečva, SD Nový Hrozenkov/VKK – Jablůnka, Zubří – FC Lhota (16.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Střelná (Lužná), Kladeruby – Choryně B, Branky – Liptál, Janová – Halenkov B, Leskovec – Ratiboř B (16.30). Vsetín IV. třída: Študlov – Mikulůvka (15.30), Valašská Senice – Loučka, Huslenky B – Velká Lhota (16.30).

MSLŽ: FC Vsetín – Havířov (15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Strakonice (11). I. liga žen: Otrokovice – Kunovice (15). II. liga mužů: Vsetín – Sokol Ostrava (15.30).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Uherský Brod (16).

TENIS

ATP Valašska – turnaj amatérů v Brumově (9-17).

TRIATLON

Závod v supersprint triatlonu ve Zlíně (start štafet mládeže v 9 hodin, start seniorských štafet v 11 hodin).