VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam vyrazit ve Zlínském kraji za koupáním

Zlínský kraj – Sezona koupališť je již v plném proudu. Napříč regionem i letos lákají na nejrůznější vodní atrakce, sportovní vyžití a aktivní odpočinek.

10.6.2015 2
SDÍLEJ:

Koupaliště u Luhačovické přehrady.Foto: DENÍK/Jan Karásek

ZLÍNSKO

Zelené Zlín: Tradiční koupaliště s vysokou úrovní služeb

Vybavení: bazén 25×16 m, dětský bazén 16×10 m, bazén s atrakcí s chrliči, lezeckou stěnou, tobogánem a skluzavkami, whirlpool, brouzdaliště, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Panorama Zlín: Dobře vybavené koupaliště v centru Jižních svahů

Vybavení: bazén 25×11,5 m, dětský bazén, dojezdový bazén pro tobogán a skluzavky 10×11 m, relaxační bazén s masážními lavicemi 11×11 m, vodní trysky, chrliče, terasa s lehátky, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Městské koupaliště Otrokovice: Prostorné koupaliště se sportovním využitím

Vybavení: bazén 40×20 m, dětské brouzdaliště 15×5 m, skluzavka 4,5 m, travnaté pláže, volejbal, ping-pong, vyhřívané bazény, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let – 20 Kč, ZTP – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště v Loukách: Klidné místo na letní koupání

Vybavení: bazén 20×35 m, brouzdaliště, skluzavky, trysky s vodou, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, důchodci – 50 Kč, děti 3–10 let – 40 Kč.

Koupaliště Duha Pozlovice: Dobře vybavené koupaliště v blízkosti Luhačovické přehrady

Vybavení: plavecký bazén, bazén s atrakcemi – divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna, dětský bazén, půjčování knih, v bufetu wi-fi.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti do 15 let a ZTP – 50 Kč.

Vodní nádrž Šťěrkoviště Otrokovice: Rekreační oblast s nabídkou sportovního využití

Vybavení: maximální hloubka vodní nádrže je 12 m, rozloha 13 ha, dvě dětská brouzdaliště 12×10 m se třemi skluzavkami, vodní šlapadla, volejbal, minigolf, tři restaurační zařízení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 20 Kč, děti 6–15 let – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště přehrada Všemina: Přírodní koupaliště v krásném prostředí

Vybavení: Přehrada o rozloze 5 ha je obklopená zalesněnými svahy Vizovických vrchů – první část přehrady je písčitá a bahnitá, druhá část je dlážděná, břehy a pláže jsou travnaté, volejbal, restaurace, ruské kuželky, skluzavka, sportovní hříště, lanové centrum, lezecká zeď.

Vstupné: bez vstupného.

Přehrada Luhačovice: Lázeňská přehrada je vhodná pro plavce i turisty

Vybavení: Čtrnáctihektarová přehrada, půjčovna loďek a šlapadel, sportovní areál, in-line stezka, vyhlídkový vláček, dětská hřiště, cyklotrasa, rychlé občerstvení, restaurace v přilehlých hotelech.

Vstupné: bez vstupného.

KROMĚŘÍŽSKO

Koupaliště Bajda Kroměříž: Příjemné koupaliště s výhledem na Arcibiskupský zámek

Vybavení: 50m bazén s osmi drahami, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy, bezpečnostní skříňky, trampolíny, knihy a časopisy k půjčení, lehátka, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 7–15 let a ZTP – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Zámecké koupaliště Holešov: Koupaliště s tradiční nabídkou služeb

Vybavení: bazén 50×20 m, dětský bazén, dětský koutek, volejbal, skluzavky, letní kino, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 40 Kč, děti do 18 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Městské koupaliště Chropyně: Velký bazén s padesátimetrovým tobogánem

Vybavení: bazén, brouzdaliště pro nejmenší s „Beruškou", tobogán, lezecká stěna, divoká řeka, masážní lavice, skluzavky, vodní hřiby, volejbal, hřiště na míčové hry, večerní koupání.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, děti do 15 let, studenti a senioři – 50 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Hulín: Koupaliště s dobrým sportovním zázemím

Vybavení: 50m bazén, dětské brouzdaliště, dva skokanské můstky, volejbal, travnatá pláž, průlezky, houpačky, hřiště na pétanque, ruské kuželky, dva bufety, večerní koupání.

Základní celodenní vstup: Dospělí – 40 Kč, děti do 15 let – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Koryčany: Koupaliště v podhůří Chřibů

Vybavení: 50 m bazén, dětský bazén, volejbal, restaurační zařízení pod pergolou, taneční parket, pódium, dětský koutek, v blízkosti je autokemp.

Základní celodenní vstup: dospělí – 60 Kč, děti 7–15, studenti a důchodci – 40 Kč, ZTP/P a děti do 6 let – zdarma.

Lom v Kurovicích: Zatopený lom v krásném přírodním prostředí

Vybavení: dříve bylo koupání v zatopeném lomu zakázáno, v současnosti je vstup do křišťálově čisté vody povolen, vjez je k lomu zakázán. Kolem vody jsou lavičky a odpadkové koše.

Vstupné: všichni – 20 Kč

Biotop Dvůr Honětice: Čisté přírodní koupaliště bez chemie

Vybavení: přírodní koupací bioto, lem biotopu je z kamínkové dlažby, pozvolný vstup do vody se zábradlím, bufet, půjčovna sportovních potřeb, prostor pro přebalování dětí, kemp pro stany i karavany.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 30 Kč, v pátek, sobotu a neděli o prázdninách 40 Kč, děti do 3 let – zdarma.

VSETÍNSKO

U průmyslovky Vsetín: bazén s víceúčelovým sportovním hřištěm

Vybavení: bazén 25×13,5 m, dětský bazén 13×7 m, skluzavka, houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči, stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 100 Kč, děti, ZTP, senioři – 50 Kč

Letní koupaliště Valašské Meziříčí: areál s vodními prvky a sportovišti

Vybavení: bazén 25×15 m, dětský bazén 15×15 m, vodní hřib, masážní hlavice a trysky, plážový volejbal, nohejbal a košíková, stolní tenis, dětské brouzdaliště, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti, ZTP, senioři – 8 Kč na hodinu (max. 55 Kč)

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm: rekreační bazén s atrakcemi

Vybavení: bazén 50×20 m, bazén 25×20 m, brouzdaliště 16×12 m, skluzavky, divoká řeka, houpací bazén, masážní lavice a lůžka, masážní trysky, děla a chrlič, dnová masážní perlička, sociální zázemí, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 55 Kč, děti – 30 Kč, ZTP – 25 Kč, senioři – 40 Kč

Podhorské koupaliště Velké Karlovice: bazén s rekreačně sportovním zázemím

Vybavení: bazén 24×15 m, dětský kruhový bazén, skluzavka masážní trysky a perličky, vodní sloup, vodní ježek, šatny, WC, sprchy, nedaleko restaurace, diskotéka, bowling

Základní celodenní vstupné: dospělí – 60 Kč, děti – 30 Kč, senioři – 40 Kč

Přehrada Bystřička

Údolní více než sto let nádrž v Bystřičce na Valašsku, v zalesněném kopcovitém terénu asi sedm kilometrů jihovýchodně od Valašského Meziříčí. Má rozlohu 38 hektarů. Břehy jsou travnaté a podél nich rostou stromy. Nachází se tu i písečná pláž s mírným poklesem bahnitého dna. Její hlavní využití je již čistě rekreační – koupání, rybolov. V blízkém okolí přehrady je několik restaurací, kde je možné se občerstvit, letní kino i ubytovací možnosti. Vstupné: bez vstupného

Přehrada Horní Bečva

Přehradní nádrž v Horní Bečvě leží tři kilometry od středu vesnice, asi třináct kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Přehrada s rozlohou 4 hektary a hloubkou do sedmi metrů má travnaté břehy a štěrkové dno. V první polovině roku 2003 zde dělníci opravili zábradlí a silnici na hrázi. Přehrada v Horní Bečvě je využívaná především ke koupání a také sportovnímu vyžití – windsurfing, vodní sporty, rybolov. Vstupné: bez vstupného

Přírodní koupaliště Na Stanoch v Novém Hrozenkově

Umělé jezero vzniklo v minulosti těžbou štěrkopísku mezi městysem Nový Hrozenkov a městem Karolinka na Horním Vsacku. Leží v údolí Vsetínské Bečvy, místní mu také říkají Balaton nebo Kačák. Jeho rozloha činí 230 krát 150 metrů a může se takřka vždy pochlubit téměř křišťálovou vodou. Výhodou valašského Balatonu je snadná dostupnost, leží na dohled od železniční trati a přímo vedle hlavního silničního tahu na Slovensko. Nabízí písečné i travnaté pláže, možnosti občerstvení, šatny, sprchy a WC, i hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Skýtá také skokanský můstek, který milovníci adrenalinu využívají ke skokům do vody na lyžích. Vstupné: bez vstupného.

UHERSKOHRADIŠŤSKO

Aquapark Uherské Hradiště

Největší koupaliště na Slovácku s vysokou úrovní služeb.

Vybavení: víceúčelový bazén s šesti plaveckými 25 m dlouhými drahami a zábavními vodními atrakcemi, skluzavky, lezecká stěna, houpací síť, vlnový záliv, masážní lavice, dnové perličky a vodní chrliče, dětský bazén s vodním hříbkem, vzduchovými perličkami a vodními chrliči, speciální nafukovací bazén pro ruční pádlování na malých lodičkách, plážový volejbal a fotbal, víceúčelová hřiště pro nohejbal, tenis a badminton, streetball, hřiště pro pétanque a discgolf, zahradní šachy, kuželky, stolní tenis a pro nejmenší nafukovací skákací hrad a pískoviště.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, rodiny s dětmi 2+1 – 200 Kč, rodiny s dětmi 2+2 – 250 Kč

Letní koupaliště Uherský Brod

Venkovní koupaliště se třemi samostatnými bazény bez vodních atrakcí.

Vybavení: plavecký bazén 25×17 m, dětský bazén 10×17 m, dětské brouzdaliště, hřiště na brach volejbal, prostor na pohybové aktivity, travnaté slunící plochy, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let, studenti, ZTP, ZTP/P a senioři od 65 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma bazény bez vodních atrakcí s travnatým prostorem ke slunění a terasou s posezením.

Koupaliště Kunovice

Tradiční koupaliště nabízí ojedinělou možnost skoků z desetimetrového skokanského můstku. Vybavení: bazén 50×20 m, brouzdaliště s maximální hloubkou vody 30 cm, skluzavka, hřiště pro plážový volejbal a pingpongový stůl.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 3–15 let – 25, senioři, studenti a zdravotně postižení – 30 Kč

Městské koupaliště Hluk

Koupaliště s bazény s nerezovým povrchem

Vybavení: v areálu jsou dva bazény pro plavce a brouzdaliště pro děti. Bazény jsou vyhřívané, vybaveny různými doplňky pro zpestření pobytu ve vodě, dětský koutek, bufet s posezením.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let a ZTP, ZTP/P – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Přírodní koupaliště Albatros Ostrožská Nová Ves

Bezpečné koupaliště s písečnou pláží, sociálním zařízením a rozšířenými gastronomickými službami. Koupaliště je vhodné zejména pro rodiny s dětmi k trávení volného času a relaxaci. Rozsáhlá jezera, která zde vznikla těžbou štěrkopísku, jsou právem nazývána „Slováckým mořem"

Vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 5–15 let – 30 Kč, osoby ZTP + P – 30 Kč, děti do 5 let – zdarma

Štěrkopískové jezero Louky Staré Město

Přírodní vodní nádrž se nachází v malebném prostředí nedaleko Baťova kanálu a řeky Moravy, za průmyslovou zónou mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem. Koupání je tam povoleno, je zdarma, ale výhradně na vlastní nebezpečí.

Autor: Tomáš Hyánek

10.6.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník,18 000 Kč

Strojírenští kovodělníci Obsluha předseřizovacího střediska. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Hulín, - Náplň práce: příprava, sestavování a měření nástrojů pro obráběcí stroje, obsluha výdejny-půjčování nástrojů a měřidel, - Požadujeme: vyučení, samostatnost, pečlivost, - Benefity: náborový příspěvek 20.000 Kč, 13.plat, závodní stravovaní, firemní akce, galerie Beta ( příspěvek na volnočasové aktivity), penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, sick days , - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.lancova@toshulin.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Pracoviště: Toshulin, a. s., Wolkerova, č.p. 845, 768 24 Hulín. Informace: Barbora Lančova, +420 573 327 210.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B28 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič "B"- ČR+EU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - cesty v rámci ČR + Evropa - odvoz/dovoz zboží, - vyučení, ŘP sk. "B" je podmínkou, podmínkou je praxe min. 1 rok, - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lukasmajda@email.cz. Pracoviště: Manotrans s.r.o., Skopalíkova, č.p. 2385, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Lukáš Majda, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu21 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu - ČR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Loukov - jízdy pouze v ČR, - Náplň práce - rozvoz střešního materiálu a zboží k zákazníkům a na naše stabilní pobočky, nakládka, vykládka a kontrola materiálu a zboží, vedení knihy jízd, základní údržba vozidla, - Požadujeme - vyučení, řidičský průkaz sk. B, C + E, platný profesní průkaz, minimálně 1 rok praxe jako řidič nákladního vozidla, karta do digitálního tachografu, aktivní přístup k práci i zákazníkům, zkušenosti s HR jsou výhodou, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, pracovitost, spolehlivost, - Nabízíme - jednosměnný provoz, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, zdravotní prohlídky a povinné školení řidičů hradíme za Vás, vyplácení diet dle ZP, pracovní poměr uzavřený na HPP, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz. Pracoviště: Salvator střechy s.r.o., 768 75 Loukov. Informace: Naděžda Tománková, +420 573 501 756.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu15 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič MKD - (ČR, Maďarsko). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž - výjezdy z Kroměříže, mezinárodní kamionová doprava (ČR, Maďarsko), - vyučení, ŘP sk. C + profesní průkaz podmínkou, praxe v řízení výhodou, znalost AJ a NJ vítána, doba určitá s možností prodloužení, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: haldina@seznam.cz. Pracoviště: Janoštík s.r.o., Hulínská, č.p. 1799, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Josef Haldina, +420 725 465 624.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První den jarních prázdnin strávily některé děti na Kreativním dni s Martinou, který uspořádalo všetulské TyMy centrum.
7

Jarní prázdniny v TyMy začaly tvořením

Sonja Baťová. Ilustrační foto.
AKTUALIZOVÁNO
6

Zemřela Sonja Baťová, manželka po Tomáši Baťovi

Česko má další zlato. Vysloužil si ho v Koreji olympijský dům

/FOTOGALERIE/ Jedno zlato už česká výprava díky lyžařce a snowboardistce Ester Ledecké z Pchjongčchangu má. Česko se však dočkalo ještě dalšího prvenství. Tentokrát ovšem nikoli na sportovišti, ale mimo něj. Již tradičně v dějišti olympijských her otevírají své domy jednotlivé země. A výjimkou není ani Česká republika. Ta si za něj vysloužila od amerického listu The Boston Globe dokonce zlato.

Primářka hematologie: Dárcovství je projev lidskosti, krev neumíme nahradit

ON-LINE rozhovor byl ukončen / Primářka Jana Pelková z Hematologicko – transfuzního oddělení v Krajské nemocnici T. Bati a ve Vsetínské nemocnici odpovídala na dotazy čtenářů webu Deníku.

Jedna rolba vládne všem a po krk ve vodě v minus pěti: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 21. února 2018.

Hokejisté porazili USA a zahrají si na OH o medaili. Francouz vychytal nájezdy

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Uf, to bylo drama! Čeští hokejisté postoupili do semifinále olympijského turnaje, když porazili tým USA 3:2 po samostatných nájezdech. Američané ale byli tuhé sousto, i když národní tým byl po většinu zápasu lepší. O finále se svěřenci trenéra Josefa Jandače utkají s Ruskem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT