VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam vyrazit ve Zlínském kraji za koupáním

Zlínský kraj – Sezona koupališť je již v plném proudu. Napříč regionem i letos lákají na nejrůznější vodní atrakce, sportovní vyžití a aktivní odpočinek.

10.6.2015 2
SDÍLEJ:

Koupaliště u Luhačovické přehrady.Foto: DENÍK/Jan Karásek

ZLÍNSKO

Zelené Zlín: Tradiční koupaliště s vysokou úrovní služeb

Vybavení: bazén 25×16 m, dětský bazén 16×10 m, bazén s atrakcí s chrliči, lezeckou stěnou, tobogánem a skluzavkami, whirlpool, brouzdaliště, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Panorama Zlín: Dobře vybavené koupaliště v centru Jižních svahů

Vybavení: bazén 25×11,5 m, dětský bazén, dojezdový bazén pro tobogán a skluzavky 10×11 m, relaxační bazén s masážními lavicemi 11×11 m, vodní trysky, chrliče, terasa s lehátky, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Městské koupaliště Otrokovice: Prostorné koupaliště se sportovním využitím

Vybavení: bazén 40×20 m, dětské brouzdaliště 15×5 m, skluzavka 4,5 m, travnaté pláže, volejbal, ping-pong, vyhřívané bazény, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let – 20 Kč, ZTP – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště v Loukách: Klidné místo na letní koupání

Vybavení: bazén 20×35 m, brouzdaliště, skluzavky, trysky s vodou, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, důchodci – 50 Kč, děti 3–10 let – 40 Kč.

Koupaliště Duha Pozlovice: Dobře vybavené koupaliště v blízkosti Luhačovické přehrady

Vybavení: plavecký bazén, bazén s atrakcemi – divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna, dětský bazén, půjčování knih, v bufetu wi-fi.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti do 15 let a ZTP – 50 Kč.

Vodní nádrž Šťěrkoviště Otrokovice: Rekreační oblast s nabídkou sportovního využití

Vybavení: maximální hloubka vodní nádrže je 12 m, rozloha 13 ha, dvě dětská brouzdaliště 12×10 m se třemi skluzavkami, vodní šlapadla, volejbal, minigolf, tři restaurační zařízení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 20 Kč, děti 6–15 let – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště přehrada Všemina: Přírodní koupaliště v krásném prostředí

Vybavení: Přehrada o rozloze 5 ha je obklopená zalesněnými svahy Vizovických vrchů – první část přehrady je písčitá a bahnitá, druhá část je dlážděná, břehy a pláže jsou travnaté, volejbal, restaurace, ruské kuželky, skluzavka, sportovní hříště, lanové centrum, lezecká zeď.

Vstupné: bez vstupného.

Přehrada Luhačovice: Lázeňská přehrada je vhodná pro plavce i turisty

Vybavení: Čtrnáctihektarová přehrada, půjčovna loďek a šlapadel, sportovní areál, in-line stezka, vyhlídkový vláček, dětská hřiště, cyklotrasa, rychlé občerstvení, restaurace v přilehlých hotelech.

Vstupné: bez vstupného.

KROMĚŘÍŽSKO

Koupaliště Bajda Kroměříž: Příjemné koupaliště s výhledem na Arcibiskupský zámek

Vybavení: 50m bazén s osmi drahami, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy, bezpečnostní skříňky, trampolíny, knihy a časopisy k půjčení, lehátka, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 7–15 let a ZTP – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Zámecké koupaliště Holešov: Koupaliště s tradiční nabídkou služeb

Vybavení: bazén 50×20 m, dětský bazén, dětský koutek, volejbal, skluzavky, letní kino, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 40 Kč, děti do 18 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Městské koupaliště Chropyně: Velký bazén s padesátimetrovým tobogánem

Vybavení: bazén, brouzdaliště pro nejmenší s „Beruškou", tobogán, lezecká stěna, divoká řeka, masážní lavice, skluzavky, vodní hřiby, volejbal, hřiště na míčové hry, večerní koupání.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, děti do 15 let, studenti a senioři – 50 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Hulín: Koupaliště s dobrým sportovním zázemím

Vybavení: 50m bazén, dětské brouzdaliště, dva skokanské můstky, volejbal, travnatá pláž, průlezky, houpačky, hřiště na pétanque, ruské kuželky, dva bufety, večerní koupání.

Základní celodenní vstup: Dospělí – 40 Kč, děti do 15 let – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Koryčany: Koupaliště v podhůří Chřibů

Vybavení: 50 m bazén, dětský bazén, volejbal, restaurační zařízení pod pergolou, taneční parket, pódium, dětský koutek, v blízkosti je autokemp.

Základní celodenní vstup: dospělí – 60 Kč, děti 7–15, studenti a důchodci – 40 Kč, ZTP/P a děti do 6 let – zdarma.

Lom v Kurovicích: Zatopený lom v krásném přírodním prostředí

Vybavení: dříve bylo koupání v zatopeném lomu zakázáno, v současnosti je vstup do křišťálově čisté vody povolen, vjez je k lomu zakázán. Kolem vody jsou lavičky a odpadkové koše.

Vstupné: všichni – 20 Kč

Biotop Dvůr Honětice: Čisté přírodní koupaliště bez chemie

Vybavení: přírodní koupací bioto, lem biotopu je z kamínkové dlažby, pozvolný vstup do vody se zábradlím, bufet, půjčovna sportovních potřeb, prostor pro přebalování dětí, kemp pro stany i karavany.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 30 Kč, v pátek, sobotu a neděli o prázdninách 40 Kč, děti do 3 let – zdarma.

VSETÍNSKO

U průmyslovky Vsetín: bazén s víceúčelovým sportovním hřištěm

Vybavení: bazén 25×13,5 m, dětský bazén 13×7 m, skluzavka, houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči, stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 100 Kč, děti, ZTP, senioři – 50 Kč

Letní koupaliště Valašské Meziříčí: areál s vodními prvky a sportovišti

Vybavení: bazén 25×15 m, dětský bazén 15×15 m, vodní hřib, masážní hlavice a trysky, plážový volejbal, nohejbal a košíková, stolní tenis, dětské brouzdaliště, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti, ZTP, senioři – 8 Kč na hodinu (max. 55 Kč)

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm: rekreační bazén s atrakcemi

Vybavení: bazén 50×20 m, bazén 25×20 m, brouzdaliště 16×12 m, skluzavky, divoká řeka, houpací bazén, masážní lavice a lůžka, masážní trysky, děla a chrlič, dnová masážní perlička, sociální zázemí, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 55 Kč, děti – 30 Kč, ZTP – 25 Kč, senioři – 40 Kč

Podhorské koupaliště Velké Karlovice: bazén s rekreačně sportovním zázemím

Vybavení: bazén 24×15 m, dětský kruhový bazén, skluzavka masážní trysky a perličky, vodní sloup, vodní ježek, šatny, WC, sprchy, nedaleko restaurace, diskotéka, bowling

Základní celodenní vstupné: dospělí – 60 Kč, děti – 30 Kč, senioři – 40 Kč

Přehrada Bystřička

Údolní více než sto let nádrž v Bystřičce na Valašsku, v zalesněném kopcovitém terénu asi sedm kilometrů jihovýchodně od Valašského Meziříčí. Má rozlohu 38 hektarů. Břehy jsou travnaté a podél nich rostou stromy. Nachází se tu i písečná pláž s mírným poklesem bahnitého dna. Její hlavní využití je již čistě rekreační – koupání, rybolov. V blízkém okolí přehrady je několik restaurací, kde je možné se občerstvit, letní kino i ubytovací možnosti. Vstupné: bez vstupného

Přehrada Horní Bečva

Přehradní nádrž v Horní Bečvě leží tři kilometry od středu vesnice, asi třináct kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Přehrada s rozlohou 4 hektary a hloubkou do sedmi metrů má travnaté břehy a štěrkové dno. V první polovině roku 2003 zde dělníci opravili zábradlí a silnici na hrázi. Přehrada v Horní Bečvě je využívaná především ke koupání a také sportovnímu vyžití – windsurfing, vodní sporty, rybolov. Vstupné: bez vstupného

Přírodní koupaliště Na Stanoch v Novém Hrozenkově

Umělé jezero vzniklo v minulosti těžbou štěrkopísku mezi městysem Nový Hrozenkov a městem Karolinka na Horním Vsacku. Leží v údolí Vsetínské Bečvy, místní mu také říkají Balaton nebo Kačák. Jeho rozloha činí 230 krát 150 metrů a může se takřka vždy pochlubit téměř křišťálovou vodou. Výhodou valašského Balatonu je snadná dostupnost, leží na dohled od železniční trati a přímo vedle hlavního silničního tahu na Slovensko. Nabízí písečné i travnaté pláže, možnosti občerstvení, šatny, sprchy a WC, i hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Skýtá také skokanský můstek, který milovníci adrenalinu využívají ke skokům do vody na lyžích. Vstupné: bez vstupného.

UHERSKOHRADIŠŤSKO

Aquapark Uherské Hradiště

Největší koupaliště na Slovácku s vysokou úrovní služeb.

Vybavení: víceúčelový bazén s šesti plaveckými 25 m dlouhými drahami a zábavními vodními atrakcemi, skluzavky, lezecká stěna, houpací síť, vlnový záliv, masážní lavice, dnové perličky a vodní chrliče, dětský bazén s vodním hříbkem, vzduchovými perličkami a vodními chrliči, speciální nafukovací bazén pro ruční pádlování na malých lodičkách, plážový volejbal a fotbal, víceúčelová hřiště pro nohejbal, tenis a badminton, streetball, hřiště pro pétanque a discgolf, zahradní šachy, kuželky, stolní tenis a pro nejmenší nafukovací skákací hrad a pískoviště.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, rodiny s dětmi 2+1 – 200 Kč, rodiny s dětmi 2+2 – 250 Kč

Letní koupaliště Uherský Brod

Venkovní koupaliště se třemi samostatnými bazény bez vodních atrakcí.

Vybavení: plavecký bazén 25×17 m, dětský bazén 10×17 m, dětské brouzdaliště, hřiště na brach volejbal, prostor na pohybové aktivity, travnaté slunící plochy, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let, studenti, ZTP, ZTP/P a senioři od 65 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma bazény bez vodních atrakcí s travnatým prostorem ke slunění a terasou s posezením.

Koupaliště Kunovice

Tradiční koupaliště nabízí ojedinělou možnost skoků z desetimetrového skokanského můstku. Vybavení: bazén 50×20 m, brouzdaliště s maximální hloubkou vody 30 cm, skluzavka, hřiště pro plážový volejbal a pingpongový stůl.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 3–15 let – 25, senioři, studenti a zdravotně postižení – 30 Kč

Městské koupaliště Hluk

Koupaliště s bazény s nerezovým povrchem

Vybavení: v areálu jsou dva bazény pro plavce a brouzdaliště pro děti. Bazény jsou vyhřívané, vybaveny různými doplňky pro zpestření pobytu ve vodě, dětský koutek, bufet s posezením.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let a ZTP, ZTP/P – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Přírodní koupaliště Albatros Ostrožská Nová Ves

Bezpečné koupaliště s písečnou pláží, sociálním zařízením a rozšířenými gastronomickými službami. Koupaliště je vhodné zejména pro rodiny s dětmi k trávení volného času a relaxaci. Rozsáhlá jezera, která zde vznikla těžbou štěrkopísku, jsou právem nazývána „Slováckým mořem"

Vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 5–15 let – 30 Kč, osoby ZTP + P – 30 Kč, děti do 5 let – zdarma

Štěrkopískové jezero Louky Staré Město

Přírodní vodní nádrž se nachází v malebném prostředí nedaleko Baťova kanálu a řeky Moravy, za průmyslovou zónou mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem. Koupání je tam povoleno, je zdarma, ale výhradně na vlastní nebezpečí.

Autor: Tomáš Hyánek

10.6.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 19 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů CNC operátor seřizovač pro systém Haas, Fanuc nebo Heidenhain. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Hulín., - Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků , běžná provozní údržba stroje, - Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost , - Možnost zabezpečení ubytování, nástup možný ihned, - Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult sr.o. - areál pilana hulín - agentura práce, Nádražní, č.p. 804, 768 24 Hulín. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 13 500 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech šič/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - Náplň práce: šití stanů, plachet apod, - Požadujeme: vyučení, praxe v šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost, v případě menší praxe možnost také práce jako pomocné síly šicí dílny, - HPP na dobu doba určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody (ideálně ihned), motivační osobní ohodnocení, pracovní doba 7:00 - 15:30 hod., - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup. , - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o. - kroměříž 1 - agentura práce, Moravská, č.p. 2715, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov - stavby ve Zlísnkém kraji, - vyučení, vhodné i pro absolventy - firma zaučí, ŘP B výhodou, - doba určitá s možností prodloužení, HM + prémie 5.000,-Kč, PD Po-Pá 7:00-16:00 hod., možnost využití firemního automobilu, práce není omezena sezónou, - kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.). Pracoviště: Jan sklenář, pracoviště, Tovární, č.p. 1200, 769 01 Holešov. Informace: Jan Sklenář, +420 702 593 156.

Výroba - Výroba Montážní dělník 19 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Pracovník/ce montáže markýz. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracoviště v Kroměříži - montáže v rámci ČR, - Náplň práce - montáž markýz, slunečníků, kompletace výrobků u zákazníka, - Požadavky - vyučení v oboru zámečník nebo elektrikář výhodou, orientace ve výrobní dokumentaci (čtení výkresové dokumentace), ŘP sk. B, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, zdravotní stav k výkonu práce, - Nabízíme - stravenky, - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420 777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o.- pracoviště kroměříž, moravská- agentura práce, Moravská, č.p. 2715, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Mikroregionem Morkovska na kole. A lidé mohou vyhrát i jedno nové

Ilustrační foto

Opilý mladík hrozil lidem na hřišti v Holešově nožem

Přepisování dějin a honičky na Pardubicku a Porta v novém hávu: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 22. až 23. května 2018.

Oslabená Kroměříž remizovala s Uničovem. I kvůli přísné penaltě

Kroměřížští fotbalisté získali ve středeční dohrávce 16. kola MSFL pouze bod. Hanácká Slavia doma remizovala s Uničovem 1:1 a dál zůstává v tabulce čtvrtá. Obě branky padly v prvním poločase.

Tragédie u Kojetína: dítě na kole zřejmě zachránila sedačka

Policejní komisař zahájil v souvislosti s úterní tragickou nehodou u Kojetína stíhání pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti.

Krajské finále McDonald's Cupu vyhráli žáci Základní školy Komenského

Pouze dvě vstřelené branky rozhodly krajské kolo McDonald's Cup ve Zlíně. Díky lepšímu skóre se z vítězství a postupu do celostátního finále radují žáci pořádající Základní školy Komenského II. Tým vedený učitelem a dlouholetým mládežnickým fotbalovým trenérem Jakubem Chvaštěm se na konci května společně s nejlepší družstvy celé republiky představí na stadionu druholigového Ústí nad Labem. Právě na severu Čech se totiž koná Svátek fotbalu. A mladí ševci budou u toho.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT