VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam vyrazit ve Zlínském kraji za koupáním

Zlínský kraj – Sezona koupališť je již v plném proudu. Napříč regionem i letos lákají na nejrůznější vodní atrakce, sportovní vyžití a aktivní odpočinek.

10.6.2015 2
SDÍLEJ:

Koupaliště u Luhačovické přehrady.Foto: DENÍK/Jan Karásek

ZLÍNSKO

Zelené Zlín: Tradiční koupaliště s vysokou úrovní služeb

Vybavení: bazén 25×16 m, dětský bazén 16×10 m, bazén s atrakcí s chrliči, lezeckou stěnou, tobogánem a skluzavkami, whirlpool, brouzdaliště, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Panorama Zlín: Dobře vybavené koupaliště v centru Jižních svahů

Vybavení: bazén 25×11,5 m, dětský bazén, dojezdový bazén pro tobogán a skluzavky 10×11 m, relaxační bazén s masážními lavicemi 11×11 m, vodní trysky, chrliče, terasa s lehátky, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Městské koupaliště Otrokovice: Prostorné koupaliště se sportovním využitím

Vybavení: bazén 40×20 m, dětské brouzdaliště 15×5 m, skluzavka 4,5 m, travnaté pláže, volejbal, ping-pong, vyhřívané bazény, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let – 20 Kč, ZTP – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště v Loukách: Klidné místo na letní koupání

Vybavení: bazén 20×35 m, brouzdaliště, skluzavky, trysky s vodou, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, důchodci – 50 Kč, děti 3–10 let – 40 Kč.

Koupaliště Duha Pozlovice: Dobře vybavené koupaliště v blízkosti Luhačovické přehrady

Vybavení: plavecký bazén, bazén s atrakcemi – divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna, dětský bazén, půjčování knih, v bufetu wi-fi.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti do 15 let a ZTP – 50 Kč.

Vodní nádrž Šťěrkoviště Otrokovice: Rekreační oblast s nabídkou sportovního využití

Vybavení: maximální hloubka vodní nádrže je 12 m, rozloha 13 ha, dvě dětská brouzdaliště 12×10 m se třemi skluzavkami, vodní šlapadla, volejbal, minigolf, tři restaurační zařízení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 20 Kč, děti 6–15 let – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště přehrada Všemina: Přírodní koupaliště v krásném prostředí

Vybavení: Přehrada o rozloze 5 ha je obklopená zalesněnými svahy Vizovických vrchů – první část přehrady je písčitá a bahnitá, druhá část je dlážděná, břehy a pláže jsou travnaté, volejbal, restaurace, ruské kuželky, skluzavka, sportovní hříště, lanové centrum, lezecká zeď.

Vstupné: bez vstupného.

Přehrada Luhačovice: Lázeňská přehrada je vhodná pro plavce i turisty

Vybavení: Čtrnáctihektarová přehrada, půjčovna loďek a šlapadel, sportovní areál, in-line stezka, vyhlídkový vláček, dětská hřiště, cyklotrasa, rychlé občerstvení, restaurace v přilehlých hotelech.

Vstupné: bez vstupného.

KROMĚŘÍŽSKO

Koupaliště Bajda Kroměříž: Příjemné koupaliště s výhledem na Arcibiskupský zámek

Vybavení: 50m bazén s osmi drahami, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy, bezpečnostní skříňky, trampolíny, knihy a časopisy k půjčení, lehátka, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 7–15 let a ZTP – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Zámecké koupaliště Holešov: Koupaliště s tradiční nabídkou služeb

Vybavení: bazén 50×20 m, dětský bazén, dětský koutek, volejbal, skluzavky, letní kino, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 40 Kč, děti do 18 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Městské koupaliště Chropyně: Velký bazén s padesátimetrovým tobogánem

Vybavení: bazén, brouzdaliště pro nejmenší s „Beruškou", tobogán, lezecká stěna, divoká řeka, masážní lavice, skluzavky, vodní hřiby, volejbal, hřiště na míčové hry, večerní koupání.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, děti do 15 let, studenti a senioři – 50 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Hulín: Koupaliště s dobrým sportovním zázemím

Vybavení: 50m bazén, dětské brouzdaliště, dva skokanské můstky, volejbal, travnatá pláž, průlezky, houpačky, hřiště na pétanque, ruské kuželky, dva bufety, večerní koupání.

Základní celodenní vstup: Dospělí – 40 Kč, děti do 15 let – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Koryčany: Koupaliště v podhůří Chřibů

Vybavení: 50 m bazén, dětský bazén, volejbal, restaurační zařízení pod pergolou, taneční parket, pódium, dětský koutek, v blízkosti je autokemp.

Základní celodenní vstup: dospělí – 60 Kč, děti 7–15, studenti a důchodci – 40 Kč, ZTP/P a děti do 6 let – zdarma.

Lom v Kurovicích: Zatopený lom v krásném přírodním prostředí

Vybavení: dříve bylo koupání v zatopeném lomu zakázáno, v současnosti je vstup do křišťálově čisté vody povolen, vjez je k lomu zakázán. Kolem vody jsou lavičky a odpadkové koše.

Vstupné: všichni – 20 Kč

Biotop Dvůr Honětice: Čisté přírodní koupaliště bez chemie

Vybavení: přírodní koupací bioto, lem biotopu je z kamínkové dlažby, pozvolný vstup do vody se zábradlím, bufet, půjčovna sportovních potřeb, prostor pro přebalování dětí, kemp pro stany i karavany.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 30 Kč, v pátek, sobotu a neděli o prázdninách 40 Kč, děti do 3 let – zdarma.

VSETÍNSKO

U průmyslovky Vsetín: bazén s víceúčelovým sportovním hřištěm

Vybavení: bazén 25×13,5 m, dětský bazén 13×7 m, skluzavka, houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči, stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 100 Kč, děti, ZTP, senioři – 50 Kč

Letní koupaliště Valašské Meziříčí: areál s vodními prvky a sportovišti

Vybavení: bazén 25×15 m, dětský bazén 15×15 m, vodní hřib, masážní hlavice a trysky, plážový volejbal, nohejbal a košíková, stolní tenis, dětské brouzdaliště, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti, ZTP, senioři – 8 Kč na hodinu (max. 55 Kč)

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm: rekreační bazén s atrakcemi

Vybavení: bazén 50×20 m, bazén 25×20 m, brouzdaliště 16×12 m, skluzavky, divoká řeka, houpací bazén, masážní lavice a lůžka, masážní trysky, děla a chrlič, dnová masážní perlička, sociální zázemí, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 55 Kč, děti – 30 Kč, ZTP – 25 Kč, senioři – 40 Kč

Podhorské koupaliště Velké Karlovice: bazén s rekreačně sportovním zázemím

Vybavení: bazén 24×15 m, dětský kruhový bazén, skluzavka masážní trysky a perličky, vodní sloup, vodní ježek, šatny, WC, sprchy, nedaleko restaurace, diskotéka, bowling

Základní celodenní vstupné: dospělí – 60 Kč, děti – 30 Kč, senioři – 40 Kč

Přehrada Bystřička

Údolní více než sto let nádrž v Bystřičce na Valašsku, v zalesněném kopcovitém terénu asi sedm kilometrů jihovýchodně od Valašského Meziříčí. Má rozlohu 38 hektarů. Břehy jsou travnaté a podél nich rostou stromy. Nachází se tu i písečná pláž s mírným poklesem bahnitého dna. Její hlavní využití je již čistě rekreační – koupání, rybolov. V blízkém okolí přehrady je několik restaurací, kde je možné se občerstvit, letní kino i ubytovací možnosti. Vstupné: bez vstupného

Přehrada Horní Bečva

Přehradní nádrž v Horní Bečvě leží tři kilometry od středu vesnice, asi třináct kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Přehrada s rozlohou 4 hektary a hloubkou do sedmi metrů má travnaté břehy a štěrkové dno. V první polovině roku 2003 zde dělníci opravili zábradlí a silnici na hrázi. Přehrada v Horní Bečvě je využívaná především ke koupání a také sportovnímu vyžití – windsurfing, vodní sporty, rybolov. Vstupné: bez vstupného

Přírodní koupaliště Na Stanoch v Novém Hrozenkově

Umělé jezero vzniklo v minulosti těžbou štěrkopísku mezi městysem Nový Hrozenkov a městem Karolinka na Horním Vsacku. Leží v údolí Vsetínské Bečvy, místní mu také říkají Balaton nebo Kačák. Jeho rozloha činí 230 krát 150 metrů a může se takřka vždy pochlubit téměř křišťálovou vodou. Výhodou valašského Balatonu je snadná dostupnost, leží na dohled od železniční trati a přímo vedle hlavního silničního tahu na Slovensko. Nabízí písečné i travnaté pláže, možnosti občerstvení, šatny, sprchy a WC, i hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Skýtá také skokanský můstek, který milovníci adrenalinu využívají ke skokům do vody na lyžích. Vstupné: bez vstupného.

UHERSKOHRADIŠŤSKO

Aquapark Uherské Hradiště

Největší koupaliště na Slovácku s vysokou úrovní služeb.

Vybavení: víceúčelový bazén s šesti plaveckými 25 m dlouhými drahami a zábavními vodními atrakcemi, skluzavky, lezecká stěna, houpací síť, vlnový záliv, masážní lavice, dnové perličky a vodní chrliče, dětský bazén s vodním hříbkem, vzduchovými perličkami a vodními chrliči, speciální nafukovací bazén pro ruční pádlování na malých lodičkách, plážový volejbal a fotbal, víceúčelová hřiště pro nohejbal, tenis a badminton, streetball, hřiště pro pétanque a discgolf, zahradní šachy, kuželky, stolní tenis a pro nejmenší nafukovací skákací hrad a pískoviště.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, rodiny s dětmi 2+1 – 200 Kč, rodiny s dětmi 2+2 – 250 Kč

Letní koupaliště Uherský Brod

Venkovní koupaliště se třemi samostatnými bazény bez vodních atrakcí.

Vybavení: plavecký bazén 25×17 m, dětský bazén 10×17 m, dětské brouzdaliště, hřiště na brach volejbal, prostor na pohybové aktivity, travnaté slunící plochy, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let, studenti, ZTP, ZTP/P a senioři od 65 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma bazény bez vodních atrakcí s travnatým prostorem ke slunění a terasou s posezením.

Koupaliště Kunovice

Tradiční koupaliště nabízí ojedinělou možnost skoků z desetimetrového skokanského můstku. Vybavení: bazén 50×20 m, brouzdaliště s maximální hloubkou vody 30 cm, skluzavka, hřiště pro plážový volejbal a pingpongový stůl.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 3–15 let – 25, senioři, studenti a zdravotně postižení – 30 Kč

Městské koupaliště Hluk

Koupaliště s bazény s nerezovým povrchem

Vybavení: v areálu jsou dva bazény pro plavce a brouzdaliště pro děti. Bazény jsou vyhřívané, vybaveny různými doplňky pro zpestření pobytu ve vodě, dětský koutek, bufet s posezením.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let a ZTP, ZTP/P – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Přírodní koupaliště Albatros Ostrožská Nová Ves

Bezpečné koupaliště s písečnou pláží, sociálním zařízením a rozšířenými gastronomickými službami. Koupaliště je vhodné zejména pro rodiny s dětmi k trávení volného času a relaxaci. Rozsáhlá jezera, která zde vznikla těžbou štěrkopísku, jsou právem nazývána „Slováckým mořem"

Vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 5–15 let – 30 Kč, osoby ZTP + P – 30 Kč, děti do 5 let – zdarma

Štěrkopískové jezero Louky Staré Město

Přírodní vodní nádrž se nachází v malebném prostředí nedaleko Baťova kanálu a řeky Moravy, za průmyslovou zónou mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem. Koupání je tam povoleno, je zdarma, ale výhradně na vlastní nebezpečí.

Autor: Tomáš Hyánek

10.6.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 16 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Hulín, - Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, vhodné i pro absolventy, znalost čtení výkresové dokumentace, zkušenost s programováním CNC strojů, samostatnost, pečlivost. , - Nabízíme: náborový příspěvek 20.000,-Kč, měsíční prémie až 20% platu, roční mimořádné bonusy, zvýhodněné telefonní tarify, závodní stravování , - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.lancova@modikov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Modikov, s.r.o., Wolkerova, č.p. 845, 768 24 Hulín. Informace: Barbora Lančová, +420 602 500 270. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 22 000 Kč Zootechnici směnový zootechnik/čka v chovu dojnic. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Počenice, - SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, ŘP "B", zdravotní způsobilost k výkonu práce, - směny v pracovní dny 04:15 – 12:15 hod./08:00 - 16:15 hod., 1x za 4 až 5 týdnů služba So, Ne 04,00 – 12,30 hod., mzda je uvedena nástupní, po zapracování 26 300,-- Kč, + roční prémie, + 13. plat, dovolená 25 dnů, pravidelné roční valorizace, - kontakt telefonicky Po-Pá 7:00-14:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: agd@agdmorkovice.cz. Pracoviště: Agrodružstvo morkovice, družstvo, počenice, mech. středisko, rostl. a živ. výroba, 768 33 Morkovice-Slížany. Informace: Jaromír Stavinoha, +420 603 484 411. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 21 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka - pizzař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 27500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Střílky, - práce ve wellness restauraci a pizzerii ve Střílkách, moderně vybavené pracoviště (nejnovější švédská pizza pec, švýcarská pánev Frima, konvektomat a další), - vyučení, praxe v oboru podmínkou, kladný vztah ke kvalitním potravinám a novým dovednostem nutností, loajalita, zodpovědnost, - práce na plný i zkrácený úvazek (min. 30h/týden.), zaměstnání na dobu určitou 1 rok, směnnost - střídání krátký/dlouhý týden, pracovní doba 10:00 - 22:00 hod., - benefity - možnost naučit se nový věcem, rozvíjet se a profesně růst., každý den wellness oběd z místních surovin zdarma, - kontakt osobně na pracovišti každé úterý v čase 10:00 - 12:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: provozni@tilakrestaurace.cz. Pracoviště: Natures care cz s.r.o.- tilak vegetariánská wellness restaurace, Zámecká, č.p. 208, 768 04 Střílky. Informace: Jana Škvařilová, +420 777 456 530. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Okay je nejúspěšnější společností na trhu s elektrospotřebiči a stylovým nábytkem. Může se pochlubit pozicí stabilní české firmy s téměř čtvrt století dlouhou historií. Svých úspěchů by nedosáhla bez týmu šikovných pracovníků na svých prodejnách, mezi které se nyní můžete zařadit i vy. , , Náplň práce: , * aktivní prodej zboží a služeb , * odborné poradenství a péče o naše zákazníky , * zodpovědnost za svěřený úsek prodejny , * provádění průběžných inventur , , Požadujeme: , * příjemné vystupování a komunikativnost , * energii a tah na branku , * chuť pracovat a učit se novým věcem , * zodpovědnost a spolehlivost , * trestní bezúhonnost , , Nabízíme: , * motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat , * zaškolení a propracovaný systém dalších školení , * možnost osobního a profesního růstu , * zázemí stabilní společnosti , * možnost nástupu IHNED , , V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na sp04.hr@okaycz.eu. Pracoviště: Okay s.r.o. - kroměříž, Kotojedská, č.p. 543, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V údolí Vranča v Novém Hrozenkově se ve čtvrtek 13. září 2018 objevil medvěd.
12

Spadne klec? Medvěd má namále, zvažuje se past

Videosouhrn 13.–14. října 2018

Stromy pro Olgu Havlovou a pomník pro dávno padlého nepřítele: videa víkendu

Dělat věci jinak se vyplatí. A u erotických pomůcek to platí také

Přední česká produktová designérka Anna Marešová získala za svůj vibrátor z kolekce Whoop.de.doo mezinárodní cenu Red Dot a za Venušiny kuličky Národní cenu za design. Dnes se svým týmem pracuje na nové pražské výletní tramvaji T3 Coupé.

Nezvládl zatáčku a boural

Další dopravní nehodu řešili policisté v neděli krátce po deváté hodině mezi Kroměříží a Hulínem.

Při požáru rodinného domu byl popálen starší muž

Valící se kouř z oken jednoho rodinného domu v obci Žeranovice upoutal pozornost obyvatel v úterý okolo půl jedné odpoledne.

Umění se rozloučit: unikátní expozice, neotřelá myšlenka

Netradiční podívaná se tento víkend naskytla návštěvníkům Výstaviště Floria v Kroměříži. Na víkendové výstavě s názvem Dušičky se lidé mohli seznámit s alternativním způsobem uspořádání pohřbu.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT