VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam vyrazit ve Zlínském kraji za koupáním

Zlínský kraj – Sezona koupališť je již v plném proudu. Napříč regionem i letos lákají na nejrůznější vodní atrakce, sportovní vyžití a aktivní odpočinek.

10.6.2015 2
SDÍLEJ:

Koupaliště u Luhačovické přehrady.Foto: DENÍK/Jan Karásek

ZLÍNSKO

Zelené Zlín: Tradiční koupaliště s vysokou úrovní služeb

Vybavení: bazén 25×16 m, dětský bazén 16×10 m, bazén s atrakcí s chrliči, lezeckou stěnou, tobogánem a skluzavkami, whirlpool, brouzdaliště, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Panorama Zlín: Dobře vybavené koupaliště v centru Jižních svahů

Vybavení: bazén 25×11,5 m, dětský bazén, dojezdový bazén pro tobogán a skluzavky 10×11 m, relaxační bazén s masážními lavicemi 11×11 m, vodní trysky, chrliče, terasa s lehátky, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, děti 6–15 let, ZTP, ZTP/P, senioři nad 65 let – 50 Kč, děti 1–5 let – 30 Kč.

Městské koupaliště Otrokovice: Prostorné koupaliště se sportovním využitím

Vybavení: bazén 40×20 m, dětské brouzdaliště 15×5 m, skluzavka 4,5 m, travnaté pláže, volejbal, ping-pong, vyhřívané bazény, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let – 20 Kč, ZTP – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště v Loukách: Klidné místo na letní koupání

Vybavení: bazén 20×35 m, brouzdaliště, skluzavky, trysky s vodou, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, důchodci – 50 Kč, děti 3–10 let – 40 Kč.

Koupaliště Duha Pozlovice: Dobře vybavené koupaliště v blízkosti Luhačovické přehrady

Vybavení: plavecký bazén, bazén s atrakcemi – divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna, dětský bazén, půjčování knih, v bufetu wi-fi.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti do 15 let a ZTP – 50 Kč.

Vodní nádrž Šťěrkoviště Otrokovice: Rekreační oblast s nabídkou sportovního využití

Vybavení: maximální hloubka vodní nádrže je 12 m, rozloha 13 ha, dvě dětská brouzdaliště 12×10 m se třemi skluzavkami, vodní šlapadla, volejbal, minigolf, tři restaurační zařízení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 20 Kč, děti 6–15 let – 10 Kč, děti do 5 let – zdarma.

Koupaliště přehrada Všemina: Přírodní koupaliště v krásném prostředí

Vybavení: Přehrada o rozloze 5 ha je obklopená zalesněnými svahy Vizovických vrchů – první část přehrady je písčitá a bahnitá, druhá část je dlážděná, břehy a pláže jsou travnaté, volejbal, restaurace, ruské kuželky, skluzavka, sportovní hříště, lanové centrum, lezecká zeď.

Vstupné: bez vstupného.

Přehrada Luhačovice: Lázeňská přehrada je vhodná pro plavce i turisty

Vybavení: Čtrnáctihektarová přehrada, půjčovna loďek a šlapadel, sportovní areál, in-line stezka, vyhlídkový vláček, dětská hřiště, cyklotrasa, rychlé občerstvení, restaurace v přilehlých hotelech.

Vstupné: bez vstupného.

KROMĚŘÍŽSKO

Koupaliště Bajda Kroměříž: Příjemné koupaliště s výhledem na Arcibiskupský zámek

Vybavení: 50m bazén s osmi drahami, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy, bezpečnostní skříňky, trampolíny, knihy a časopisy k půjčení, lehátka, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 7–15 let a ZTP – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Zámecké koupaliště Holešov: Koupaliště s tradiční nabídkou služeb

Vybavení: bazén 50×20 m, dětský bazén, dětský koutek, volejbal, skluzavky, letní kino, bufet.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 40 Kč, děti do 18 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Městské koupaliště Chropyně: Velký bazén s padesátimetrovým tobogánem

Vybavení: bazén, brouzdaliště pro nejmenší s „Beruškou", tobogán, lezecká stěna, divoká řeka, masážní lavice, skluzavky, vodní hřiby, volejbal, hřiště na míčové hry, večerní koupání.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 70 Kč, děti do 15 let, studenti a senioři – 50 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Hulín: Koupaliště s dobrým sportovním zázemím

Vybavení: 50m bazén, dětské brouzdaliště, dva skokanské můstky, volejbal, travnatá pláž, průlezky, houpačky, hřiště na pétanque, ruské kuželky, dva bufety, večerní koupání.

Základní celodenní vstup: Dospělí – 40 Kč, děti do 15 let – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Koupaliště Koryčany: Koupaliště v podhůří Chřibů

Vybavení: 50 m bazén, dětský bazén, volejbal, restaurační zařízení pod pergolou, taneční parket, pódium, dětský koutek, v blízkosti je autokemp.

Základní celodenní vstup: dospělí – 60 Kč, děti 7–15, studenti a důchodci – 40 Kč, ZTP/P a děti do 6 let – zdarma.

Lom v Kurovicích: Zatopený lom v krásném přírodním prostředí

Vybavení: dříve bylo koupání v zatopeném lomu zakázáno, v současnosti je vstup do křišťálově čisté vody povolen, vjez je k lomu zakázán. Kolem vody jsou lavičky a odpadkové koše.

Vstupné: všichni – 20 Kč

Biotop Dvůr Honětice: Čisté přírodní koupaliště bez chemie

Vybavení: přírodní koupací bioto, lem biotopu je z kamínkové dlažby, pozvolný vstup do vody se zábradlím, bufet, půjčovna sportovních potřeb, prostor pro přebalování dětí, kemp pro stany i karavany.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 30 Kč, v pátek, sobotu a neděli o prázdninách 40 Kč, děti do 3 let – zdarma.

VSETÍNSKO

U průmyslovky Vsetín: bazén s víceúčelovým sportovním hřištěm

Vybavení: bazén 25×13,5 m, dětský bazén 13×7 m, skluzavka, houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči, stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 100 Kč, děti, ZTP, senioři – 50 Kč

Letní koupaliště Valašské Meziříčí: areál s vodními prvky a sportovišti

Vybavení: bazén 25×15 m, dětský bazén 15×15 m, vodní hřib, masážní hlavice a trysky, plážový volejbal, nohejbal a košíková, stolní tenis, dětské brouzdaliště, šatny, sprchy, WC, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 75 Kč, děti, ZTP, senioři – 8 Kč na hodinu (max. 55 Kč)

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm: rekreační bazén s atrakcemi

Vybavení: bazén 50×20 m, bazén 25×20 m, brouzdaliště 16×12 m, skluzavky, divoká řeka, houpací bazén, masážní lavice a lůžka, masážní trysky, děla a chrlič, dnová masážní perlička, sociální zázemí, bufet

Základní celodenní vstupné: dospělí – 55 Kč, děti – 30 Kč, ZTP – 25 Kč, senioři – 40 Kč

Podhorské koupaliště Velké Karlovice: bazén s rekreačně sportovním zázemím

Vybavení: bazén 24×15 m, dětský kruhový bazén, skluzavka masážní trysky a perličky, vodní sloup, vodní ježek, šatny, WC, sprchy, nedaleko restaurace, diskotéka, bowling

Základní celodenní vstupné: dospělí – 60 Kč, děti – 30 Kč, senioři – 40 Kč

Přehrada Bystřička

Údolní více než sto let nádrž v Bystřičce na Valašsku, v zalesněném kopcovitém terénu asi sedm kilometrů jihovýchodně od Valašského Meziříčí. Má rozlohu 38 hektarů. Břehy jsou travnaté a podél nich rostou stromy. Nachází se tu i písečná pláž s mírným poklesem bahnitého dna. Její hlavní využití je již čistě rekreační – koupání, rybolov. V blízkém okolí přehrady je několik restaurací, kde je možné se občerstvit, letní kino i ubytovací možnosti. Vstupné: bez vstupného

Přehrada Horní Bečva

Přehradní nádrž v Horní Bečvě leží tři kilometry od středu vesnice, asi třináct kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Přehrada s rozlohou 4 hektary a hloubkou do sedmi metrů má travnaté břehy a štěrkové dno. V první polovině roku 2003 zde dělníci opravili zábradlí a silnici na hrázi. Přehrada v Horní Bečvě je využívaná především ke koupání a také sportovnímu vyžití – windsurfing, vodní sporty, rybolov. Vstupné: bez vstupného

Přírodní koupaliště Na Stanoch v Novém Hrozenkově

Umělé jezero vzniklo v minulosti těžbou štěrkopísku mezi městysem Nový Hrozenkov a městem Karolinka na Horním Vsacku. Leží v údolí Vsetínské Bečvy, místní mu také říkají Balaton nebo Kačák. Jeho rozloha činí 230 krát 150 metrů a může se takřka vždy pochlubit téměř křišťálovou vodou. Výhodou valašského Balatonu je snadná dostupnost, leží na dohled od železniční trati a přímo vedle hlavního silničního tahu na Slovensko. Nabízí písečné i travnaté pláže, možnosti občerstvení, šatny, sprchy a WC, i hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Skýtá také skokanský můstek, který milovníci adrenalinu využívají ke skokům do vody na lyžích. Vstupné: bez vstupného.

UHERSKOHRADIŠŤSKO

Aquapark Uherské Hradiště

Největší koupaliště na Slovácku s vysokou úrovní služeb.

Vybavení: víceúčelový bazén s šesti plaveckými 25 m dlouhými drahami a zábavními vodními atrakcemi, skluzavky, lezecká stěna, houpací síť, vlnový záliv, masážní lavice, dnové perličky a vodní chrliče, dětský bazén s vodním hříbkem, vzduchovými perličkami a vodními chrliči, speciální nafukovací bazén pro ruční pádlování na malých lodičkách, plážový volejbal a fotbal, víceúčelová hřiště pro nohejbal, tenis a badminton, streetball, hřiště pro pétanque a discgolf, zahradní šachy, kuželky, stolní tenis a pro nejmenší nafukovací skákací hrad a pískoviště.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 90 Kč, rodiny s dětmi 2+1 – 200 Kč, rodiny s dětmi 2+2 – 250 Kč

Letní koupaliště Uherský Brod

Venkovní koupaliště se třemi samostatnými bazény bez vodních atrakcí.

Vybavení: plavecký bazén 25×17 m, dětský bazén 10×17 m, dětské brouzdaliště, hřiště na brach volejbal, prostor na pohybové aktivity, travnaté slunící plochy, občerstvení.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let, studenti, ZTP, ZTP/P a senioři od 65 let – 30 Kč, děti do 6 let – zdarma bazény bez vodních atrakcí s travnatým prostorem ke slunění a terasou s posezením.

Koupaliště Kunovice

Tradiční koupaliště nabízí ojedinělou možnost skoků z desetimetrového skokanského můstku. Vybavení: bazén 50×20 m, brouzdaliště s maximální hloubkou vody 30 cm, skluzavka, hřiště pro plážový volejbal a pingpongový stůl.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 3–15 let – 25, senioři, studenti a zdravotně postižení – 30 Kč

Městské koupaliště Hluk

Koupaliště s bazény s nerezovým povrchem

Vybavení: v areálu jsou dva bazény pro plavce a brouzdaliště pro děti. Bazény jsou vyhřívané, vybaveny různými doplňky pro zpestření pobytu ve vodě, dětský koutek, bufet s posezením.

Základní celodenní vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 6–15 let a ZTP, ZTP/P – 25 Kč, děti do 6 let – zdarma.

Přírodní koupaliště Albatros Ostrožská Nová Ves

Bezpečné koupaliště s písečnou pláží, sociálním zařízením a rozšířenými gastronomickými službami. Koupaliště je vhodné zejména pro rodiny s dětmi k trávení volného času a relaxaci. Rozsáhlá jezera, která zde vznikla těžbou štěrkopísku, jsou právem nazývána „Slováckým mořem"

Vstupné: dospělí – 50 Kč, děti 5–15 let – 30 Kč, osoby ZTP + P – 30 Kč, děti do 5 let – zdarma

Štěrkopískové jezero Louky Staré Město

Přírodní vodní nádrž se nachází v malebném prostředí nedaleko Baťova kanálu a řeky Moravy, za průmyslovou zónou mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem. Koupání je tam povoleno, je zdarma, ale výhradně na vlastní nebezpečí.

Autor: Tomáš Hyánek

10.6.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 20 000 Kč

Asistenti vychovatelů Asistent/ka pedagoga. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Střílky, - asistent pedagoga (vychovatele): vykonává přímou pedagogickou činnost spočívající v pomocných výchovných pracích ve škole, ve školském zařízení pro zájmové vzdělávání, ve školském výchovném a ubytovacím zařízení, ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, - min. základním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga, popř. střední vzděláním s výučním listem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, obor vzdělání zaměřené na pedagogiku, praxe výhodou, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC - Word, excel, powerpoint, - velké nároky na psychickou odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou, - HM od 20.000,- Kč na základě odpracovaných let a praxe + zvláštní příplatek a osobní ohodnocení, Pracovní doba Po- Pá 7.00-15.30 hod. / 12.30 - 21.00 hod. , dle stanovených směn zaměstnavatelem, začátek pracovní doby lze dohodnout (např. dojíždění), pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2019 (možnost prodloužit na neurčitou), - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů posílejte na e-mail: malat@vumstrilky.cz. Pracoviště: Výchovný ústav, středisko výchovné péče help, střední škola a školní jídelna, střílky, zámecká 107, Zámecká, č.p. 107, 768 04 Střílky. Informace: Vlastimil Malát, +420 602 796 923.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 23 000 Kč

Obsluha zemních a příbuzných strojů Strojník kolového nakladače v kovošrotu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - Náplň práce: provoz, obsluha a údržba nakladače v kovoštotu, manipulace s kovovým materiálem, - Požadavky: vyučení, ŘP skupiny C nebo T, strojnický průkaz pro čelní kolový nakladač, samostatnost, zodpovědnost, - Výhodou, ne podmínkou: vyučení v technickém oboru strojní zámečník, - Nabízíme: platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, možnost nástupu ihned, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení., Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o. - kroměříž, sádky - agentura práce, Na Sádkách, č.p. 3475, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sanitář, sanitářka, zdravotnický 14 400 Kč

Sanitáři Sanitář/sanitářka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem nebo přímým vedením zdravotnického pracovníka způsobilého k výkonu povolání bez odborného dohledu, - vzdělání není rozhodující, kurz sanitáře/ky podmínkou, odpovědnost, samostatnost, empatie, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, - nástup dle dohody, základní mzda 14 400,- Kč; osobní ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky a benefity dle KS, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, - kontakt osobně na osobním oddělení nebo kontakt telefonický (8 - 13 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz. Pracoviště: Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova, č.p. 660, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marie Christovová, +420 573 322 216.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 20 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů brusič/ka odlitků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - vzdělání není rozhodující, praxe v oboru výhodou, - doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned, - kontakt osobní nebo telefonický Po, Stř, Čt, Pá (8:00-12:00 hod., pan Kovář). Pracoviště: Alfred engelmann cz, spol. s r.o. - kroměříž, Kaplanova, č.p. 3000, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Martin Kovář, +420 608 460 575.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Slovácka /v bílých dresech). Ilustrační foto.

Los MOL Cupu: Zlín se představí v Kroměříži, Slovácko jede do Tasovic

Nadané žáky i jejich učitelé bude mentorovat devět uznávaných umělců jeden z nich bude i Ivo Kahánek.
2

Nadaní žáci míří do Kroměříže, uskuteční se zde první MenART

Poprvé si fotbalisté z Lutopecen zakopou na novém trávníku

Žehnat novému hřišti a jeho zázemí se chystají tuto sobotu v Lutopecnách. Dokončen byl dlouhodobý projekt přebudování místního sportovního areálu, který byl rozdělen do několika etap.

Záchrana zpod kyvadla a 160 netopýrů v ložnici: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 16. srpna 2018.

Lupič Neradílek, který se podílel na přepadení banky, půjde znovu před soud

Loupežemi jednačtyřicetiletého lupiče Jana Neradílka, který se podílel na přepadení banky v Chropyni v říjnu roku 2013 a přepadení směnárnice v Měrovicích nad Hanou v únoru 2014, se bude muset znovu zabývat krajský soud ve Zlíně a to na základě rozhodnutí Ústavního soudu ze 7. srpna letošního roku.

Na festivalu si dopřáli nějaké to pivo a pak usedli za volant

Slavností piva v Rekreačním areálu Kamínka, které se uskutečnily minulý týden od čtvrtka do neděle, se účastnilo na sedm tisíc milovníků zlatavého moku a fanoušků rockových i popových kapel. Na bezpečnost, především pak v silničním provozu, tu také dohlížely policejní hlídky.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT