Velikonoční hanácký dvorek

Muzeum Františka Skopalíka v Záhlinicích se do neděle 21. 4. promění v tradiční velikonoční hanácký dvorek. Těšit se lze na malá hospodářská zvířata, na práci s proutím, zdobení kraslic a perníčků, navlékání korálků a mnoho dalšího.

Cross country dvojic ve Vítonicích

sobota 20. dubna, trať Vítonice, od 10.30 hodin
Motoclub Vítonice pořádá tradiční jarní dvouhodinové Cross country dvojic. Uskuteční se v sobotu 20. dubna na trati ve Vítonicích. Motorkáři se svými nadupanými stroji se zde mohou utkat ve třech kategoriích open, hobby a veterán. Prezentace začne v 8.30 hodin. První jízda odstartuje v 10.30 hodin, pojedou kategorie veterán a hobby. 2. část je plánována od 13 hodin, kdy své stroje proženou kategorie open a hobby. Zúčastnit se můžete i vy, stačí zaslat přihlášku na adresu motocross.vitoni-ce@seznam.cz.

Buben fest už podruhé v Kroměříži

sobota 20. dubna, Slady Kroměříž, od 15 hodin
Událost nabitá výbornými bubeníky z celé České republiky se už podruhé chystá v kroměřížském hudebním klubu Slady 20. dubna od 15 hodin. Vystoupí bubenické hvězdy jak například Hanz Sedlář, Patrik Sas, Petr Hataš a mnoho dalších. Vstupné činí 100 korun v před-prodeji, na místě pak 150 korun. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Jarní jarmark v Koryčanech

Kdy: neděle 21. dubna od 10 hodin Kde: náměstí Koryčany Proč přijít: Těšit se můžete na stánkový prodej, vystoupení dětí z Mateřské školy Koryčany i živou hudbu. Děti si přijdou na své ve skákacím hradu nebo v dílničkách.

Burza drobného zvířectva a okrasného ptactva 

Kdy: neděle 21. 4 od 6 hodin Kde: výstaviště Kroměříž Proč přijít: K vidění i koupi jsou okrasní ptáci, drůbež, holubi, králíci atd. Samozřejmostí je široká nabídka krmiv, vitamínů a dalších potřeb pro chovatele.

Velikonoční zábava

Kdy: neděle 21. 4. od 19.30 hodin

Kde: vedle Kulturního domu Břest Proč přijít: K tanci i poslechu zahraje oblíbená rocková kapela Expo & Pension. Těšit se lze i na bohaté občerstvení a samozřejmě točené pivo.

Koncert klavírního oddělení

26. dubna, ZUŠ F. X. Richtera Holešov, od 17 hodin
Koncert klavírního oddělení k 70. výročí založení školy, kde budou účinkovat bývalí absolventi, žáci a učitelé školy.