Hanáci se utkají se dvěma schůdnými soupeři. V sobotu od 18 hodin hostí celek Olomouce a v neděli se ve 14 hodin změří síly s Uničovem.

HOLEŠOV – HORNÍ SUCHÁ 3:10 (2:3, 1:0, 0:7)

Domácí družstvo proti favoritovi nezachytilo začátek střetnutí a v osmé minutě po brankách Mrowiece a Melníka prohrávalo 0:2. O deset minut později to bylo 1:3. Teprve poté se výkon Hanáků zlepšil a odměnou jim bylo ve 36. minutě vyrovnání stavu na 3:3. To však holešovský tým netušil, co ho čeká v závěrečné fázi střetnutí. V poslední třetině se totiž domácím zcela rozpadl herní systém a s chutí hrající Horní Suchá nasázela do sítě Holešova dalších sedm gólů.

,,Zápas jsme si prohráli nástupem do poslední třetiny. V této pasáži duelu jsme byli nedisciplinovaní a soupeř nás po zásluze potrestal. A to nás od ještě vyšší porážky zachránil spolehlivý brankář Ondřej Bajza," konstatoval po debaklu svého celku kouč celku z Hané Petr Šíma.

Branky Holešova: Tkadlec, Jiří Nedbal, Müller.
Sestava: Ondřej Bajza, Buš – Trněný, Fridrich, Jiří Nedbal, Vysloužil, Šiška, Tkadlčík, Nepraš, Mrnuštík, Grygera, Tkadlec, Müller.