„Dáme nějakou parádu, zvednu nějaké jednoručky, ale i auto,“ zval na svou show nejsilnější muž světa Jiří Tkadlčík, který má mladí spjaté s Kroměříži. „V Kroměříži jsem studoval, mám to tu hrozně rád,“ potvrzuje. Nakonec silák zvedl nejen auto, ale naložil jej ještě sedmi dívkami.

Bezprostředně po něm nastoupili borci Adam Peschel a Mirek „Sporťák“ Frey. Se svými motorkami předvedli neuvěřitelné kousky, na které asi nikdo z přihlížejících jen tak nezapomene. Divoké gumovačky, drifty, ale i akrobacie vyvolaly mohutné pozdvižení.

Hudební doprovodný program zahájil DJ Lucky Boy, po něm se do mikrofonu opřeli slovenští rappeři Kali a Separ. Do úplného varu však publikum dostal Leoš Mareš. Z atmosféry byl známý bavič a moderátor dojatý.

„Moc se mi tady líbilo, bylo to neuvěřitelné, moc děkuji,“ podotkl. Na festival se těšil i poslední aktér večera Ben Cristovao. Velmi ho proto rozhořčilo nucené zkrácení jeho vystoupení, kvůli časové tísni. „Na podzim přidáme nějaký koncert v Kroměříži, doufám, že se uvidíme,“ nakonec našel zpěvák řešení. 

Ilustrační foto.
Právník před soudem: Měl obtěžovat ženu svého klienta