Expozici tvoří několik desítek rozmanitých snímků, z nichž každý nese čitelný rukopis autorů.


„Nelly fotí nádherně přírodu, hory a švýcarské Alpy, je také autorkou fotokoláží. Veronika se zase specializuje na různé celebrity a modelky, jde ale spíše o ateliérové focení,“ přiblížil své kolegyně Robert Rohál, který veřejnosti představuje své snímky z loňské návštěvy Amsterodamu. „Mám na výstavě také obrázky několika osobností, u mě ale jde o reportážní fotografie, které je zachycují v určitých situacích,“ vysvětlil Rohál, který zároveň dokončuje svou další knihu o životě slavných. „Je to namáhavé, ale dá se to všechno skloubit. Jen doma o mně moc neví,“ dodal.

Trojice autorů spolupracuje od roku 2005. Nejprve se dohodla dvojice Robert Rohál - Nelly Billová, kteří se znají již od mateřské školy, posléze k sobě přizvali tehdejší fotografku holešovského ateliéru Veroniku Šimkovou.

V loňském roce jejich výstava navíc putovala z holešovské galerie do Caffé Praha na Vinohradech. Ta letošní bude v Holešově k vidění do 26. května, kvůli časovému zaneprázdnění však tentokrát do jiného města nezavítá.