Slavné „Hej!“, kterým skupina zahajuje každý svůj koncert, zazní v hudebním Music Clubu Slady už dnes, a to ve 22 hodin. Mimořádné vystoupení v Kroměříži připravilo ve spolupráci s klubem občanské sdružení Alternativa 003.

„Je pravda, že skupině Divokej Bill naše město chybělo na seznamu míst, kde už vystupovala. Bylo to způsobeno tím, že tady bohužel nedisponujeme prostorem s vyšší kapacitou návštěvníků. Ale díky referencím kapel Wohnout a Vypsaná fixa Divokej Bill ustoupil od těchto nároků a my jej můžeme přivítat v Kroměříži,“ popsal Petr Gregor z pořádajícího sdružení Alternativa 003.

Už nyní lze očekávat, že vystoupení navštíví velké množství fanoušků. Pořadatelé však upozornili, že zájemci budou moci sehnat ještě omezený počet vstupenek před koncertem na místě.
Kapela Divokej Bill pochází z Úval a před rokem vydala nové album, které nazvala stručně Divokej Bill. Její členové každé své vystoupení zahajují malým rituálem. Stoupnou si do kruhu, chytnou se za ruce, chvíli se podrží a na povel Hej! dlaně rozhodí nahoru.