Na Masarykově náměstí hovořil starosta Zdeněk Pánek, nový předplatitel Zdeněk Topič si odnesl sekačku


„Je to škoda, ale počasí neporučíme,“ povzdechl si jeden z návštěvníků Dne s Deníkem.
O zajímavý kulturní program se tentokráte postaraly děti z mateřských škol Sokolská a Bělidla, které publiku zahrály, zazpívaly i zarecitovaly, své umění přítomným předvedlo i žesťové kvarteto ze Základní umělecké školy Bystřice pod Hostýnem.


O možné výstavbě lanovky na Hostýn, jedné z aktuálních věcí, která je v těchto dnech v Bystřici pod Hostýnem diskutována, poté pohovořil starosta města Zdeněk Pánek. „Lanovka by určitě pomohla cestovnímu ruchu na Podhostýnsku. My její realizaci budeme určitě podporovat,“ přislíbil Pánek.
Den s Deníkem v Bystřici udělal radost nejednomu čtenáři. V nejlepší náladě zřejmě odcházel domů Zdeněk Topič, který si jako nový předplatitel listu odnesl hodnotný dárek v podobě sekačky.


„Kroměřížský deník kupujeme a čteme každý den. Manželka navíc ráda luští křížovky. Než abych pořád chodil do trafiky, tak jsem se raději stal předplatitelem,“ svěřil se Zdeněk Topič.
Setkat se s novináři a s dalšími lidmi od novin, domluvit si předplatné, zapojit se do soutěže o novou Škodu Fabia či si vyzkoušet atrakci zvanou cashbox, po jejímž absolvování obdrží výherce rozmanité ceny, budou moci čtenáři a další příznivci Kroměřížského deníku opět 25. května. Tentokráte se Den s deníkem přesune do Koryčan.