Contours fitness, které sídlí na Riegrově náměstí v Kroměříži, nabízí čtenářkám Deníku mimořádnou dvouměsíční proměnu: a tentokrát dostanou šanci vyladit svou postavu hned tři soutěžící. Pokud vám chybí pohyb, chcete se cítit lépe a mít krásnou postavu v plavkách, jste tou pravou kandidátkou.

„Věk není rozhodujícím kritériem, zapojit se do soutěže může každá žena, která je odhodlaná na sobě tvrdě zapracovat," upozorňuje vedoucí centra Jitka Magyarics.

Tři vybrané výherkyně budou pod vedením trenérky ve speciálně vytvořeném plánu dva měsíce cvičit. Zahrnut bude kruhový trénink na dámských posilovacích strojích a stanovištích pro aerobní cvičení a stravovací plán.

„Cvičení bude zaměřeno individuálně, podle potřeb dané ženy: cílené formování postavy, zpevnění, posílení, protažení a podobně," dodala Jitka Magyarics.

Soutěžící s nejlepším výsledkem po dvouměsíčním cvičení získá od Contours tříměsíční členství zdarma v hodnotě 2690 korun a bonusový balíček v podobě péče o pleť a tělo.

Zájemkyně o účast v naší soutěži musí ovšem přesvědčit svým odhodláním a zájmem organizační tým proměny. Přihlásit se mohou pouze ženy, věk, váha ani zdravotní stav nerozhodují.

Podmínkou soutěže je zaslání přihlášky se jménem a kontaktem včetně telefonního čísla na adresu: Kroměřížský deník, Riegrovo náměstí 157, Kroměříž 767 01 nebo na e-mail redakce.kromerizsky@denik.cz a to se stručným představením a shrnutím motivace, proč byste se soutěže měly zúčastnit.

Redakce pak společně s vedoucí centra Contours Jitkou Magyarics vybere tři kandidátky, které se pustí do dvouměsíčního boje s tukem. Nutný je také výslovný souhlas se zveřejněním informací o vaší osobě a průběhu soutěže v Kroměřížském deníku – vaši proměnu budeme pro motivaci ostatních průběžně sledovat a uveřejňovat.

Přihlášky do soutěže je třeba zaslat nejpozději do pondělí 20. dubna 2015. Obecná pravidla soutěží Deníku najdete na našem webu.