„U nás obsluhuje příjemný personál, cítíte se zde jako doma. Záleží nám na zákaznicích a kvalitě obsluhy, chceme, aby si o zábavu lidé říkali sami a splníme, co je v našich silách. Proto pravidelně pořádáme posezení u živé hudby a budeme v tom pokračovat. Mám pocit, že poslední dobou se lidé rádi vrací k tradici," míní nájemce, který během akce sám mnohokrát nešetřil úsměvem.

Početné skupinky zákazníků mezitím spokojeně zpívaly s harmonikářkou a kytarovým doprovodem, pivo teklo proudem a na stole přistávaly talíře pečených ďábelských křidýlek.

„Snažíme se o provoz solidní restaurace. Hosté od nás z oběda odcházejí víc než zasyceni, myslím, že se k nám i rádi vracejí. Nabízíme velké porce za dobrou cenu a vesměs českou domácí kuchyni, což je podstata našeho živobytí. Na čepu máme zajímavá, chutná piva a nebojíme se nabízet i speciály, dokonce se vám u nás dostane i výtečné domácí pizzy, kterou vám klidně dovezeme až domů, " dodal Radim Řehůřek.

Neskrýval radost z momentální dobré nálady panující v podniku.

„Restauraci provozuji tři roky, hodně jsem cestoval, teď si plním své sny. Není to jen podnik, je to srdeční záležitost a všichni spolupracovníci se na díle podílí maximálním úsilím, " říká spokojeně.

Hosté restaurace Sport si mezitím dál užívali večer plný zábavy a skvělé muziky a provozovatel podniku hned přislíbil, že další podobné posezení uspořádá co nevidět.

DANIELA ZEDNÍČKOVÁ