V hlavních rolích se představili Vojtěch Franců, kterého mohou lidé znát například ze seriálu České televize TBH, a Petr Šmíd, jehož mohli diváci vidět na jevišti v Národním divadle či kladenském Lampionu.

Spolu s nimi na pódiu hrají, tančí a zpívají Kristýna Matěj Dámová, známá například z divadla Lampion a dalších nezávislých scén, a Lucie Valenová, která je hlasem postavičky Mufa ve studiu Kamarád v alternaci se Zuzanou Skálovou z Městského divadla Brno.

Nechyběla ani zpěvačka, která umí pro klasickou hudbu nadchnout i děti, Tereza Bortlová v alternaci s Michaelou Váňovou, známou ze Studia DVA či divadla Minor.

Geisslers Hofcomoedianten přes dvacet let tvoří současné hravé divadlo inspirované barokem. Neusilují ale o rekonstrukci původních barokních her a předloze dávají současný rozměr, objevují nadčasová témata, zapomenuté příběhy, odkazy slavných divadelních osobností a paralely mezi minulostí a současností. Od roku 2014 Geisslers pravidelně hrají na jevišti Divadla Vila Štvanice, od svého počátku jsou také součástí festivalu barokního divadla a hudby Theatrum Kuks.