„Po covidové pauze, kdy se tyto akce nemohly konat, je zde opět živo a máme z toho radost,“ hodnotil akci její organizátor David Kopeček. Podle něj se prodejní výstava povedla a přišlo hodně návštěvníků. K tomu prý pomohlo i teplé slunečné počasí.

Podle Davida Kopečka se v sobotu na výstavišti sešlo okolo stovky vystavovatelů.

Mezi nimi byl i známý chovatel terarijních zvířat Martin Rokos. „Lidé tady o to mají zájem, organizátoři mají skvělou reklamu,“ ocenil zkušený vystavovatel.

Velký zájem, zejména u dětí, byl u stánků, kde byli králíci, morčata, křečci a ježci. „Už máme doma králíčka a morče, tak dnes se jen díváme,“ usmála se Pavlína Zbořilová, která na akci přišla se svými dětmi.

Mistrovství ČR v tanečním sportu 2022 v deseti tancích - Kongresové centrum Zlín
OBRAZEM: Ve Zlíně se předvedli nejlepší tanečníci z celé země

Hobby – Sběratelská akce v neděli

V neděli může společně s dalšími zájemci přijít na kroměřížské výstaviště znovu. Koná se zde další burza s názvem Hobby – Sběratelská akce.

Ta je zaměřena na setkání sběratelů, a to z více jak 200 oborů. K vidění zde budou mince, poštovní známky, bankovky, pohledy, zápalkové krabičky, odznaky, medaile a mnoho dalších sběratelských pokladů. Na své si přijdou i milovníci starožitností, hraček, minerálů, pivních tácků a ostatních kuriozit.

„Abecedně shrnuto: na HOBBY burze najdete prakticky vše od aforismů až po žvýkačkové obaly,“ zvou organizátoři.

Šafrán bělokvětý rozprostřel v Lačnově na Valašsku své tisícikvěté koberce.
Tisíce krasavců. Šafrán bělokvětý rozprostřel na Valašsku své fialové koberce