„Každou chvíli si klekl na kolena. Vypadal, jakoby se modlil. Místním připadal podezřelý a tak zavolali policii. Muž nekomunikoval, neměl u sebe doklady ani osobní věci, nic co by nám pomohlo ho identifikovat. Vydával pouze chrčivé či syčivé zvuky,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová s tím, že muž zřejmě trpí psychickou poruchou.

Hasiči zasahovali u nehody dvou aut v Hulínské ulici v Kroměříži.
Na Hulínské se srazila dvě auta

V současnosti je v dlouhodobé péči lékařů. Mluví velmi zřídka, česky, ale téměř nic si nepamatuje. Nezná své jméno ani odkud je.

„Muž je ve věku okolo 45 až 50 let. Je 175 centimetrů vysoký, štíhlé postavy. V době nalezení měl na sobě maskáčový vojenský kabát, maskáčovou vojenskou čepici bez kšiltu, šedé tepláky, červenou károvanou flanelovou košili a modrou mikinu. Na nohou měl hnědé pracovní boty Farmářky. Působil zanedbaným dojmem. Bohužel se nám ho nepodařilo ztotožnit, a to ani podle otisků prstů nebo DNA. Opětovně proto prosíme o pomoc veřejnost. Informace vedoucí ke zjištění jeho totožnosti nám občané mohou sdělit na bezplatné lince Policie ČR 158,“ žádá mluvčí.