Incident se stal v sobotu 20. července hodinu po půlnoci, kdy dva neznámí pachatelé napadli pětačtyřicetiletého místního muže v bystřickém baru Las Vegas.

První z útočníků přitom napadeného muže shodil na zem a druhý ho pak ještě několikrát kopl do horní poloviny těla a následně ho začal opakovaně bít pěstmi do hlavy a obličeje.

„Stalo se tak i přesto, že napadený muž už bezvládně ležel na podlaze a nebyl schopen se útoku bránit," upozornila kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Pak oba neznámí muži z baru utekli ulicí Školní směrem k budově základní školy. Zraněného muže odvezla rychlá záchranná služba s vážným poraněním obličeje do nemocnice.

Kroměřížští kriminalisté. případ kvalifikovali jako trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví. „Za tuto trestnou činnost hrozí pachatelům až desetileté vězení," upozornila kroměřížská policejní mluvčí.

Prozatím se ale policii nepodařilo pachatele vypátrat, žádá proto o pomoc také veřejnost.

„Informace nám mohou lidé poskytnout na bezplatné lince Policie ČR 158 nebo přímo kroměřížským kriminalistům na telefonním čísle 725074416," vyzvala mluvčí.