„Obnažený se sexuálně ukájel před procházejícími lidmi, dopustil se tak trestného činu výtržnictví," řekla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

V této souvislosti nyní policie pátrá po muži ve věku dvacet až třicet let, který je asi 190 centimetrů vysoký, štíhlé sportovní postavy.

Hledá se svědek, který prošel poblíž

„Oblečen byl do hnědých maskáčových kalhot, světle hnědé mikiny s kapucí a tmavé khaki zimní bundy taktéž s kapucí. Obě kapuce měl na hlavě. Hledaný muž má úzký obličej a světlé velmi krátce střižené vlasy," popsala Kyšnerová.

Vzhledem k tomu, že se policii podařilo vytvořit identikit neznámého, žádá veřejnost o pomoc při určení totožnosti pachatele.

Identikit pachatele

Zároveň žádá případné svědky, kteří se ráno v zahradě nacházeli a muže viděli, aby zavolali na bezplatnou linku 158 nebo na telefonní číslo 974675651.

„Zejména chceme oslovit osobu, která místem v danou dobu procházela a měla na sobě tmavě červenou nebo fialovou bundu a přes rameno nesla tašku oranžové barvy. Její výpověď by pro nás byla velkým přínosem," vyzvala mluvčí.