Na dvou různých místech na Kroměřížsku zadrželi dva muže ve věku 27 a 30 let podezřelé z pěstování konopí indoorovým způsobem v tomto rodinném domku.

"Při zásahu kriminalisté v domku zajistili více jak sto různě vzrostlých rostlin konopí setého v květináčích, dále 3 pěstební stany, ventilátory, kanystry s hnojivem, osvětlovací rampy a další předměty potřebné pro pěstování marihuany, které jsou důležité pro trestní řízení. Zajištěné rostliny kriminalisté odeslali k odbornému zkoumání za účelem zjištění množství účinné látky," uvedla k případu tisková mluvčí krajské policie Lenka Javorková.

Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku a na případu nadále pracují.

Oddělení ARIM - Oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Vážnost stavu pacientů, kteří jsou zde odkázáni na plicní ventilaci, nenechává nikoho na pochybách, že se zde doslova svádí boj o jejich život.
Ve zlínské KNTB se zaměstnanci covidu nebojí. Ví ale, že vrchol teprve přijde