Michal Velecký odešel v pátek večer 6. listopadu se svojí přítelkyní a rodinou do restaurace ve Štěpnicích v Uherském Hradišti, kde se společně bavili.

„Asi v půl druhé ráno se s přítelkyní rozhodli, že půjdou domů do ulice Revoluční. Během cesty se spolu údajně pohádali, ale společně už nedošli. Dívka mu dokonce telefonovala. Dvakrát jí telefon zvedl, ale při třetím volání už byl nedostupný. Od té doby Michala Veleckého nikdo neviděl," řekla policejní mluvčí Milena Šabatová.

Pohřešovaný Michal Velecký je asi 170 cm vysoký, štíhlé postavy. Má hnědé krátce střižené vlasy, hnědé oči a v obou uších má černé kovové náušnice. V pravém obočí má kovový piercing s hrotem a na šíji má tetování o velikosti 10×10 cm. Na sobě měl oblečené černé rifle – na boku s kovovým řetězem, černé tričko, černou mikinu s kapucí a černou zimní bundu. Na nohou měl černé textilní tenisky.

Policie prosí veřejnost o pomoc při jeho pátrání. Jakékoliv informace o pohřešovaném muži nám prosím sdělte na nejbližším policejním oddělení případně na linku 158.