„Jsem velmi spokojený," hodnotí průběh kampaně ředitel divadla Igor Stránský.

„Předplatné na rok 2014 nabízíme od začátku října a za poslední týden jsme získali několik stovek zájemců," raduje se ředitel a režisér v jedné osobě. „Předpokládám, že po neděli přibude dvoutisící předplatitel, kterého, jak jsme slíbili, odměníme atraktivní exkurzí do zákulisí s některým z našich herců v roli průvodců."

Právě tolik předplatitelů pro rok 2014 má nyní Slovácké divadlo v Uherském Hradišti.

Na začátku října odstartovalo Slovácké divadlo prodej předplatného pro rok 2014. Z nuly se ke dnešnímu dni vyhoupli až na číslo 1320 a toto číslo narůstá každým dnem. Přeskočí loňský rekord?

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat e-mail na: predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi. 

Jak budeme soutěžit

Každý 2000 předplatitel získá hodnotnou cenu. Tentokrát hrajeme o exkurzi do zákulisí divadla s exklusivním hereckým průvodcem.

Ten, kdo jako první překoná loňský rekord, získá ke svému zakoupenému předplatnému další předplatné do Slováckého divadla.

Soutěž startuje již dnes, skončí 31. 12. 2013.

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat na predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi.

Pravidla internetových soutěží si můžete stáhnout ZDE