V letošním ročníku jsme připravili opravdu nabitý festivalový program se třemi magickými hvězdami. Exkluzivním hostem festivalu bude Héctor Mancha (Španělsko) – úřadující mistr světa FISM ITALY 2015. Pro akreditované účastníky festivalu předvede odborný seminář a samozřejmě zakouzlí v rámci sobotního slavnostního galavečera. Dalším hostem letošního ročníku bude Tony Montana (Argentina), který byl v roce 2010 oceněn jako nejvýznamnější mentalista Argentiny. Také on předvede pro akreditované účastníky svůj odborný seminář a vystoupí v galashow. A do třetice všeho dobrého se ještě můžete těšit na nejlepšího srbského profesionálního kouzelníka Igora Trifunova, který na FISM ITALY 2015 získal 4. místo v kategorii manipulace.

Magie v Uherském Hradišti začíná tentokrát již ve čtvrtek, kdy pro veřejnost plánujeme exkluzivní představení one man show Ondřeje Pšeničky – 52 LOVERS. V rámci MAGIC FESTIVALU jsou od pátečního dopoledne připravena představení pro mateřské a základní školy, odpoledne plánujeme oblíbené KOUZELNÉ NÁMĚSTÍ a páteční podvečer bude patřit soutěžnímu bloku v mikromagii a představení 52 LOVERS, tentokrát pro účastníky festivalu.

V sobotu plánujeme dva soutěžní bloky, odborné semináře s Héctorem Manchou a Tony Montanou, vyhlášení výsledků a SLAVNOSTNÍ GALAVEČER, ve kterém vystoupí již zmínění hvězdní hosté a také kouzelníci Damian Odess – Gillett (USA), Ondřej Pšenička, Aleš Hrdlička a další hosté. Jako speciální hosté vystoupí italský zpěvák Andrea Andrei a Zuzana Bubílková. Kouzelný maraton pokračuje i v neděli dopoledne, kdy kromě workshopu MASTER CLASS proběhne dopolední setkání a beseda s našimi exkluzivními hosty. Po obědě budeme ještě chvilku kouzlit pro veřejnost a rodiny s dětmi v pořadu KOUZELNÁ NEDĚLE.

V rámci MAGIC FESTIVALU 2016 spolupracujeme s dětskými domovy, kdy navazujeme na tradici našeho charitativního projektu Kouzelný koncert. Děti z dětských domovů mají volný vstup na soutěžní bloky a další doprovodné pořady festivalu. Domovy se mohou prezentovat a informovat o své výchovné činnosti. Vystoupení jejich dětí jsou součástí Kouzelného náměstí a slavnostního galavečera.

Bližší informace na www.magicfest.cz