KDY: v pondělí 5. října od 16 a 19 hodin 
KDE: kino Nadsklepí v Kroměříži 
ZA KOLIK: vstupné 60 a 130 Kč 

VLASTNÍCI 

Mnozí majitelé bytů to asi znají z vlastní zkušenosti. Hrdinové filmu Vlastníci jsou totiž jedněmi z nich, patří jim byty v jednom postarším činžovním domě a právě mají společnou schůzi, na které se musí dohromady na mnohém dohodnout a rozhodnout. Najdou se mezi nimi idealisté, kteří jednají ve prospěch celku, jsou zde i vypočítaví prospěcháři nebo dokonce rafinovaní manipulátoři, ale také lidé ztracení v pocitech vlastní bezvýznamnosti. Všichni se ale nakonec musí společně domluvit na správě domu, ve kterém mají své byty…

Komedie / Drama. Režie: Jiří Havelka. Hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Kryštof Hádek a další. Nevhodné pro děti do 12 let. Promítání začíná v 16 hodin, vstupné je 60 Kč. 

AFTER: PŘIZNÁNÍ

Osudová láska Tessy a Hardina projde divokým vývoje i zradou a čeká ji opravdová zkouška ohněm. Po nečekaném odhalení a přiznání už jejich život a vášnivý vztah nebude nikdy takový, jako předtím.

Režie: Roger Kumble. Hrají: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Dylan Sprouse, Charlie Weber a další. Drama / Romantický. Nevhodné pro děti do 12 let. Promítání začíná v 19 hodin a vstupné je 130 Kč.