Nakonec porotu, ale i diváky, nejvíce uchvátila svou hrou na klavír se skladbou Panna a netvor a Kolumbína tančí desetiletá Sabina Drábková z Holešova, která se soutěže zúčastnila už po čtvrté.

Přičemž obě skladby hrála zpaměti! Na druhém místě se umístila Gabriela Simková s tanečním sólem „Přístřeší“. A místo třetí získali kluci z Gym parku Zlín s parkourovým vystoupením.

Tím však oceňování neskončilo. Porota udělila i zvláštní cenu hudebním skupinám Musical Fever a Piráti, dále mimořádnou cenu Matyášovi Matějkovi a Gymnastice Zlín.

Cenu poroty za vlastní tvorbu získala hudební skupina ONMY, která soutěžila s vlastní písní „Záříš“. Ale i diváci volili svůj talent. Odnesl si ji taneční kroužek Babydance se svojí choreografií „Mimoni“.

Galavečer byl plný dojemných okamžiků a emocí. Což potvrzuje i ředitelka SVČ TYMY a organizátorka soutěže Jarmila Vaclachová.

„Poděkování si zaslouží všichni soutěžící, ale také publikum, které vytvořilo skvělou atmosféru.“ v jednom dechu také děkuje i všem, kteří soutěž podpořili.

„Děkujeme městu Holešov a všem ostatním partnerům za finanční a materiální pomoc,“ poznamenává.

Také prozrazuje, že už nyní se připravují a těší na příští jubilejní desátý ročník. 

Michal Pavlíček s kapelou TRIO.
TIP DENÍKU: Michal Pavlíček a TRIO vystoupí v Bystřici