Návštěvníci pátečního slavnostního zahájení provozu si užili například na vystoupení kouzelníků, diskotéku, fotokoutek či malování na obličej.

„Po úspěšném otevření venkovní části můžeme rodinám z Kroměřížska a okolí konečně nabídnout celý prostor Dětského světa, kde rodiče i jejich děti najdou vyžití i za špatného počasí. Naplňujeme tak náš cíl vytvořit z areálu multifunkční prostor, který bude sloužit pro celoroční rozptýlení všech věkových kategorií," řekl manažer výstaviště Vojtěch Zahradník.

Při vybavování mysleli na Florii na starší i mladší děti. „Hlavní atrakcí je pětipodlažní herní box, který je plný skluzavek a prolézaček. Kromě toho na děti čeká obrovský nafukovací polštář, skákací hrad, velká skluzavka, motokáry a další rozptýlení. Pro ty úplně nejmenší máme připravený bazén s balónky a menší skluzavkou," dodal Vojtěch Zahradník.

Vnitřní část Dětského světa bude ve zkušebním provozu otevřená vždy od pátku do neděle, do budoucna se ale počítá také s celotýdenní otevírací dobou. V případě pěkného počasí se otevře i venkovní prostor, jehož součástí je hřiště pro děti, skatepark a areál sportovišť. Ten zahrnuje multifunkční hřiště, tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště nebo hřiště pro streetball.

ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU