více >>

Vladimír Mišík & Etc

Akce již skončila

Město Bystřice pod Hostýnem zve na promítání filmu NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKA, které se uskuteční v sobotu 2. prosince 2017 v 18.00 hodin v Kino Klubu Sušil. Filmový příběh Vladimíra Mišíka je složen z mozaiky jeho vzpomínání, písní, dobových i osobních archivů, z rozhovorů s kolegy, blízkými přáteli a rodinou. Střídání fiktivního prostoru na „Mišíkově planetce" s realitou na planetě Zemi vnáší do filmu rytmus, vtip, hravost a vřelou lidskost. Součástí Vladimírova osudu je i téma nepoznaného otce, amerického vojáka, po němž zbyly jen matčiny vzpomínky a dvě fotografie. Snaha dozvědět se o něm něco bližšího dlouho nevedla k žádným výsledkům, ale Vladimírův syn Adam za pomoci českých i amerických historiků pátrání po rodinných kořenech nevzdal...(CinemArt) Po filmu bude následovat beseda s režisérkou Jitkou Němcovou. Vstupné: 70 Kč / 45 pro členy AČFK, zdarma s lístkem na koncert 3. prosince. Přístupné bez omezení.

V neděli 3. prosince 2017 od 18.00 hodin ve Společenském domě Sušil. Vladimír Mišík patří k zásadním osobnostem české populární hudby. Svou tvorbou ovlivnil celou generaci umělců z hudebního, výtvarného i literárního světa. Je spoluzakladatelem (s kytaristou Radimem Hladíkem) kapely Blue Effect a přes čtyřicet let hraje s kapelou Etc. Předprodej v Městském informačním centru od pondělí 6. listopadu 2017 od 8.00 hodin. Vstupné v předprodeji 250 Kč (v ceně vstupné do kina a na besedu 2. prosince), na místě 300 Kč.

od  2. 12.  (18:00)
do  3. 12.  (22:00)
Masarykovo náměstí 137, Bystrice pod Hostynem
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT