více >>

Večery za zdí - Viktor Pisch

Akce již skončila

VEČERY ZA ZDÍ

"Měl jsem a stále mám možnost, získávat učení, které bylo donedávna hermetické. Ovšem ústně může být nyní dále předáváno".
VIKTOR PISCH

V historii byla cílenými skutky naše společnost vedena pouze jedním směrem. Byli jsme jako civilizace uměle nasměrováni, abychom dosáhli dnešního vývoje. Pro některé je tento stav konstruktivní, přínosný a pro druhé entropický, chaotický. Několik jedinců si přesto po generace předávalo vědění, které bylo dále prohlubováno. Zeď, která rozdělovala dva světy, po celá léta rostla a sílila. V současné době se začíná otřásat v samotných základech. Dotkneme se témat dávné historie lidstva, poslání Českého národa, mentálních schopností každého z nás, symbolů a postupů k evokaci různorodých prospěšných technik.

Zájemci, kteří by si rádi doplnili chybějící kousky své vlastní skládačky, jsou zváni na úvodní seznámení s tématy v útulné Čajovně pod pokličkou.

Vaše energie bude vybírána na místě ve formě dobrovolného příspěvku do krabičky při vstupu.
Děkuji. Kontakt: (tel.: 777 080 143, e-mail: pisch.viktor@seznam.cz)

Čajovna Pod pokličkou
ve čtvrtek 22. března 2018
od 17:30 do 19:30 hodin
vstupné dobrovolné

Na program je potřeba se předem přihlásit pro zajištění minimální účasti na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz

22. 3.  (17:30–19:30)
Krasická 59, Prostejov
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT