Tipy Deník

Silvestrovský výběh (výšlap) na Kelčský Javorník

Akce již skončila

Spartani, přátelé, kamarádi. Dovolujeme si Vás srdečeně pozvat na druhý výběh (výšlap) na Kelčák. Minulý rok jsme uskutečnili výběh prvně a letos chceme opáčko a docílit, aby se z této události stala tradice. Minulý rok výběh absolvovaly 3 SRTG skupiny a letos chceme účast mnohem, mnohem větší. Výběh by probíhal následovně. -> sraz v Podhradní Lhotě v 10:00. Až se všeci nachystají, tak se může vyrazit. Výběh se rozdělí na dvě skupiny.. na běžce a turisty. Výběh není pouze pro spartany, ale i pro rodiny a normální človíčky, kteří nechtějí poslední den v roce prosedět od rána na gauči a jen se ládovat chlebíčky. Pozvěte všechny členy SRTG skupin, vemte rodiny s dětmi, dojděte na velkolepou a nezapomenutelnou akci. Až se všeci scukneme na vrcholku Javorníku, tak si všeci přiťuknem Bohemkou a popřejeme si všechno dobré do Nového Roku !! Pro řidiče bude nealko... Nahoře si můžete upíct buřta, kotletu nebo rovnou celý prase, prostě, co hrdlo ráčí ! :) Pojďte se s námi přidat k dalšímu zážitku a ukončit poslední den v roce Dva17 právě tímto výšlapem na Kelčský Javorník. Zveme všechny lidi, kteří mají rádi přirodu, běh a dobrou náladu. Už se nemůžeme dočkat na společný zážitek právě s tebou !! . Ukončení bude provedeno zařváním 3x AROO !

31. 12.  (10:00–15:00)
Kelčský Javorník
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT